Facebook

Poinformuj nas

Coś się wydarzyło? Czujesz się wzburzony? Poinformuj nas o tym.

  Pokaż swoją firmę i zyskaj klientów na Piskim!

  (zrobisz to w mniej niż 30 sekund)

  ABW zatrzymało podejrzanego o szpiegostwo Janusza N…

  piski szpieg ABW

  Jak informuje Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego, dokonano zatrzymania mężczyzny podejrzanego o działanie na rzecz Federacji Rosyjskiej. Janusz N. usłyszał już zarzuty dotyczące popełnienia przestępstw o charakterze szpiegowskim.

  📜 Stanisław Żaryn Rzecznik prasowy Ministra Koordynatora Służb Specjalnych oraz dział prasowy Prokuratury Krajowej poinformowali, że: Janusza N. zatrzymano 31 maja, przez funkcjonariuszy ABW. Stanisław Żaryn poinformował, że Janusz N. na polecenie osób powiązanych z rosyjskimi służbami specjalnymi kontaktował się z Polskimi i Zagranicznymi Politykami oraz inspirował działania przeciwko interesom Polski.

  Działania te wpisywały się w operacje dezinformacyjne przeciwko Polsce prowadzone na rzecz Federacji Rosyjskiej. Zgromadzony przy śledztwie materiał pozwolił wskazać, że Janusz N. powinien odpowiedzieć za współprace z rosyjskimi służbami specjalnymi.

  – Radio Olsztyn

  📜 Jak podała Prokuratura: – W toku działań zabezpieczono pieniądze o równowartości ponad 300 tys. zł oraz dużą liczbę nośników danych.. Śledczy ustalili, że zatrzymany Janusz prowadził aktywność na rzecz Federacji Rosyjskiej, którą nasilił po tym, jak wcześniej pod zarzutem szpiegostwa zatrzymano jego współpracownika.

  “Janusz N. na zlecenie osób działających na rzecz rosyjskiego wywiadu próbował nawiązać kontakt z polskimi oraz zagranicznymi politykami, w tym z pracującymi w Parlamencie Europejskim”

  „Jego działalność wpisywała się w rosyjskie przedsięwzięcia propagandowo-dezinformacyjne podejmowane w celu osłabienia pozycji Polski w UE i na arenie międzynarodowej”

  – podał dział prasowy PK.

  Źródła: DM/PAP, Radio Olsztyn

  ❗️ Janusz okazał się Rosyjskim… Szpiegusiem!
  👉 Tak wiele Memów z Januszem straciło właśnie urok… 😞 Okazuje się, że w każdym Memie jest ziarnko Prawdy.

  Ciekawe ilu takich Agentów Januszy “pracuje” w terenie Powiatu Piskiego?

  Redakcja Piski.pl żartuje, że przynajmniej kilku… 😉(z przymrużeniem oka). Niestety o żadnym nie wiemy…


  👉 Wiemy jedynie o kilku inwestycjach na terenie Powiatu Piskiego, które niedoszły do skutku lub miały problemy z pojawieniem się na tych ternach. Mówimy tu o inwestycjach, które potrafiłby przekroczyć kwoty dziesiątek oraz setek milionów złotych… Wartość jednej z nich mogła sięgnąć kwoty przekraczającej Sto Milionów Złotych (Sto!)…👉 Wszystkie nie doszły do skutku w ciekawych okolicznościach Natury 🤔🤭


  📜 Jeśli nadal myślisz, że nikt nie chce Inwestować na terenach Mazur, to się porządnie Mylisz…
  Niestety Powiat Piski do najłatwiejszych nie należy. Ale co może być tego powodem…
  👉 Czy jest tak za sprawą kreatywnego operowania obszarami chronionymi?
  👉 Czy jest tak za sprawą nie zawsze przychylnych Burmistrzów i ich ciekawych powiązań w strukturach lokalnych?
  👉 Czy jest tak za sprawą wciąż operujących tu jednostek, pozostałych po poprzednim systemie komuny?
  👉 Czy jest tak za sprawą Agentów Januszy powiązanych ze służbami obcych państw?

  Oczywiście pytamy samych siebie 😉z przymrużeniem oka. Jesteśmy przekonani, że na terenach Powiatu Piskiego na pewno żadna z wyżej wymienionych propozycji nie ma miejsca. Ale czy napewno? Przecież możemy się mylić 😉

  Czy to możliwe, że na Piskich terenach również pracują Agenty Janusze?? A może to Piskie Janusze, Ryśki lub inne Andrzeje zachowują się w podejrzany agenciarski sposób?


  👉 Pamiętajcie, że Zawsze możecie do nas napisać w niepokojących Was sprawach!
  👉 Zapewniamy pełną Anonimowość!!


  ✅ Tutaj Znajdziesz Kontakt do Redakcji 👉 >KLIK<

  Do zobaczenia,
  zespół Piski.pl


  ✅ Pamiętaj, że Każde WydarzenieOgłoszenie i Firmę na Portalu Piski.pl oraz w Aplikacji Piski.pl możesz zawsze dodać do ❤️ Ulubionych! 👉 Wygodnie mieć Powiat Zawsze pod ręką! 🤳

  Tagi:

  Autor wpisu:

  Komentarze

  Zobacz też:

  Za nami Gala XVII Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. Michała Kajki

  Po raz kolejny poezja zagościła w domu Michała Kajki w Ogródku. W sobotę, 31 lipca odbyła się Gala XVII Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. Michała Kajki. organizowanego przez Muzeum w Ogródku, wspólnie z Polaną Kultury w Orzyszu.  Wiersze laureatów zaprezentowała aktorka teatralna i filmowa – Laura

  Greenpeace alarmuje na temat Puszczy Piskiej

  Greenpeace alarmuje na temat Puszczy Piskiej!


  Greenpeace Polska opublikował na swoim profilu fanpage, post w którym alarmuje na temat Puszczy Piskiej. Do zamieszczonych zdjęć Puszczy dodali opis – “Puszcza Piska to stracona szansa!”.