Facebook

Poinformuj nas

Coś się wydarzyło? Czujesz się wzburzony? Poinformuj nas o tym.

  Fotorelacja

  Exotic Rage 2021

  Egzotyczne samochody zaparkowały w Piaskach!

  Rajd Exotic Rage 2021 zawitał na Mazury i do Powiatu Piskiego. Przystanek na trasie rajdu egzotycznych samochodów premium miał miejsce nad jeziorem Bełdany w Piaskach, w marinie Hotelu Mazurski Raj.

  Zapraszamy na Zielony Targ w Karwiku

  Zapraszamy na Zielony Targ w Karwiku!

  Odbył się pierwszy Zielony Targ w Karwiku! W Sobotę 10 lipca 2021r. przy Świetlicy wiejskiej w Karwiku pojawili się mieszkańcy Karwika, turyści, oraz goście i mieszkańcy Powiatu Piskiego. Ale to nie koniec, wydarzenie będzie się odbywać co dwa tygodnie.

  Powitanie Lata 2021 - muzyczny piknik w Karwiku

  Powitanie Lata w Karwiku zebrało Pomoc dla Łukasza!

  Historia bywa smutna ale droga może zmienić obrót i nabrać słońca. To właśnie Lato najbardziej kojarzy się ze słońcem. To właśnie z okazji przywitania Lata w Karwiku historia Łukasza nabrała więcej słońca.

  Ognisko Muzyczne Zagrało Swojemu Miastu w Piszu!

  Odbyło się W piątek 25 Czerwca 2021r. dźwięki muzyki klasycznej zabrzmiały w kościele p.w. św. Jana Chrzciciela w Piszu. Odbyło się już 37 edycji z cyklu „Ognisko Muzyczne Swojemu Miastu” i zgodnie z tradycją w pierwszym tygodniu kalendarzowego Lata Ognisko zagrało i w tym roku. już 37 edycji z cyklu „Ognisko Muzyczne Swojemu Miastu” i zgodnie z tradycją w pierwszym tygodniu kalendarzowego Lata Ognisko zagrało i w tym roku. W piątek 25 Czerwca 2021r. dźwięki muzyki klasycznej zabrzmiały w kościele p.w. św. Jana Chrzciciela w Piszu.

  Zegar odlicza czas i Muzyka gra! Szantowy koncert na uruchomienie Zegara.

  📜 W niedzielę 27 czerwca 2021r. w Kościele Parafii św. Jana Chrzciciela w Piszu odbyła się Msza święta odpustowa oraz uroczyste uruchomienie zegara na wieży kościoła.

  👉 W drugiej części Wydarzenia na Pl. Daszyńskiego odbył się Szantowy koncert Zespołu oJ TaM oraz poczęstunek w trakcie koncertu!