Facebook

Poinformuj nas

Coś się wydarzyło? Czujesz się wzburzony? Poinformuj nas o tym.

  Kategoria: Sport

  Kategoria
  4_0 Mazura Pisz z czerwoną kartką
  Sport

  Wygrali w osłabieniu! 4:0 Mazura Pisz z czerwoną kartką

  Rozpoczęcie sezonu piłkarskiego 2021/22 w wykonaniu Mazura Pisz już za nami. Drużyna Seniorów otworzyła sezon piłkarski meczem Rundy wstępnej Wojewódzkiego Pucharu Polski. Rywalem była drużyna tuż “zza miedzy”, czyli MKS Ruciane Nida.

  Zrzutka na Mistrzostwa Świata
  Sport

  Trwa Zrzutka na Mistrzostwa Świata Cadetów!

  Czwórka pasjonatów żeglarstwa z Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Piszu potrzebuje wsparcia finansowego, aby wziąć udział w Mistrzostwach Świata w klasie Cadet, które w tym roku odbędą się nad jeziorem Riva del Garda we Włoszech w dniach 25 lipca – 7 sierpnia 2021.

  Walka Wieczoru - w klatce Zawodnik z Orzysza
  Sport

  Walka Wieczoru – w klatce Zawodnik z Orzysza!

  Federacja Time Of Masters po raz kolejny zaprasza na sportowe widowisko do Rumi. W walce wieczoru sobotniej gali, w jedynym pojedynku w formule K1 nastąpi starcie Alana Kalskiego z klubu Fight Gym z Karolem Rubinem reprezentant Makarewicz Team Fight Club.

  Młodzi Piłkarze z Pisza najlepsi! Co Wygrali
  Sport

  Młodzi Piłkarze z Pisza najlepsi! Co Wygrali?

  Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Piszu może się pochwalić złotymi piłkarzami!

  To w Piszu odbyły się Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Piłce Nożnej Chłopców (21.06.2021r.). Na zawodach o miano Mistrzów rywalizowali piłkarze Szkół Podstawowych z Ełku, Ostródy, Nidzicy oraz z Pisza.

  Oldboy KS Mazur Pisz
  Sport

  Starzy Piłkarze na Nowym Boisku – Jubileuszowy Mecz!

  Starzy, ale jarzy Piłkarze Weterani Klubu Sportowego Mazur Pisz zapraszają na mecz z okazji Jubileuszu 70-Lecia klubu. Zapraszamy na to wyjątkowe wydarzenie aby uczcić jubileusz Piskiego Klubu Sportowego!

  OLDBOY KS Mazur Pisz — MLKS Znicz Biała Piska

  Mecz odbędzie się w Sobotę 26 Czerwca 2021r. o godz. 15.30 !
  Miejsce meczu to nowy Stadion z boiskiem piłkarskim o sztucznej nawierzchni, znajdujący się przy LO. ul. Warszawska 1 w Piszu.

  MGOSiR Pisz ogłasza przetarg na modernizację stadionu w Piszu
  Sport

  MGOSiR Pisz ogłasza przetarg na modernizację stadionu w Piszu

  Miejsko – Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piszu ogłasza przetarg dla przedsiębiorców z sektora budowlanego. Jak czytamy na stronie MGOSiR ruszył już przetarg na I etap modernizacji stadionu przyszkolnego przy ul. Mickiewicza w Piszu. Termin składania ofert mija 7 lipca 2021 r. o godz. 12:00.