Facebook

Poinformuj nas

Coś się wydarzyło? Czujesz się wzburzony? Poinformuj nas o tym.

  Kategoria: Wiadomości

  Kategoria
  Znamy odpowiedź Prezesa Spółki Mazurski Kurczak w sprawie Piskiej inwestycji
  Wiadomości

  Znamy odpowiedź Prezesa Spółki Mazurski Kurczak w sprawie Piskiej inwestycji

  Teren przeznaczony pod przetwórnię drobiu, która miała powstać w Piszu został oficjalnie wystawiony na sprzedaż przez Spółkę Mazurski Kurczak. Skontaktowaliśmy się z Prezesem Spółki Mazurski Kurczak aby uzyskać więcej informacji na temat inwestycji oraz powodu sprzedaży gruntu. Wkrótce Pan Prezes udzielił nam więcej informacji na ten temat.

  Stypendium dla Uzdolnionych Uczniów z Pisza
  Wiadomości

  Stypendium dla Uzdolnionych Uczniów z Pisza

  Burmistrz Pisza stypendia dla uzdolnionych uczniów (klas IV-VIII) pobierających naukę na terenie gminy Pisz. Stypendia przyznawane są na wniosek rodziców lub opiekunów prawnych ucznia.

  Mazurski Kurczak sprzedaje teren przy Osiedlu Wschód
  Wiadomości

  To oficjalne, Mazurski Kurczak sprzedaje teren przy Osiedlu Wschód!

  Miały być miejsca pracy i możliwe nieprzyjemne zapachy, których się obawiano. Inwestycja planowana bodajże od 2016 roku w pobliżu Piskiego Osiedla Wschód… nie powstała i raczej już nie powstanie. Teren przeznaczony pod budzącą emocje przetwórnię drobiu został oficjalnie wystawiony na sprzedaż przez Spółkę Mazurski Kurczak.

  Policyjni Wodniacy będą teraz na Jeziorach w Orzyszu
  Wiadomości

  Policyjni Wodniacy będą teraz na Jeziorach w Orzyszu!

  Do tej pory policyjni wodniacy pływali po jeziorach w gminie Pisz i w gminie Ruciane – Nidzie. Teraz policyjna łódź będzie również pływała po jeziorach na terenie miasta i gminy Orzysz.

  Wichura nad Powiatem Piskim - Zobacz efekty
  Wiadomości

  Wichura nad Powiatem Piskim… Zobacz efekty!

  Na terenie Powiatu Piskiego również odnotowano intensywne opady deszczu oraz silny i porywisty wiatr. Takie warunki pogodowe przysporzyły Piskim Strażakom dużo pracy.

  Rozbili Passata znajomemu
  Wiadomości

  Rozbili Passata znajomemu… to dwaj mieszkańcy gminy Stare Juchy.

  Policjanci zauważyli We wskazanym miejscu rozbity pojazd marki VW Passat przy którym nie było żadnych osób. Zdarzenie miało miejsce na trasie Ogródek – Skomack Wielki (gmina Orzysz) w poniedziałek (12 lipca 2021r.) po godzinie 20:00.