Facebook

Poinformuj nas

Coś się wydarzyło? Czujesz się wzburzony? Poinformuj nas o tym.

  Fotorelacja

  Fotorelacja z Charytatywnego Dnia Sportu

  Fotorelacja z Charytatywnego Dnia Sportu

  👉 Dziś (18 Czerwca 2021r.) odbył się Charytatywny Dzień Sportu dla Łukasza!
  ✅ Wydarzenie zostało zorganizowane przez 👉 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Piszu i odbyło się na Ul. Lipowej 15 (teren Szkoły Podstawowej Nr 3).
  📜 Podczas Imprezy były zbierane pieniądze na leczenie Łukasza Wiśniewskiego.

  Peru dotarło do Kolna – Fotorelacja

  W Kolnie (czwartek 9 Czerwca) odbyło się Spotkanie z Ryszardem Sobolewskim – podróżnikiem, fotoreporterem i dziennikarzem n.t. „Poznajemy PERU”. W spotkaniu uczestniczyli Słuchacze Kolneńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, który wznowił swoje działania po kilkumiesięcznej przerwie spowodowanej pandemią.

  Ryszard Sobolewski z zawodu był oficerem policji. Pracował w Instytucie Badawczym Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Policji w Warszawie jako ekspert fotografii kryminalistycznej. Wykonywał ekspertyzy kryminalistyczne, w których dokumentacja fotograficzna odgrywała istotną rolę. Kształcił przyszłych ekspertów fotografii. Swoją pasję do fotografii rozwijał już jako dziecko. Do tej pory zwiedził niemal wszystkie kraje Ameryki Łacińskiej. Dzięki wieloletniemu propagowaniu kultury meksykańskiej jako jeden z 20 dziennikarzy z całego świata został zaproszony do Meksyku i przyjęty przez prezydenta Felipe Calderona. Natomiast w 2012 roku przez Rząd Ekwadoru został uhonorowany tytułem Przyjaciela Narodu Ekwadorskiego.