Facebook

Poinformuj nas

Coś się wydarzyło? Czujesz się wzburzony? Poinformuj nas o tym.

    Pokaż swoją firmę i zyskaj klientów na Piskim!

    (zrobisz to w mniej niż 30 sekund)

    Budimex tworzy parking i Pomaga! Piski Szpital Powiatowy zyskał Miejsca…

    fot. Mariusz Semenowicz - Parking Szpital Powiatowy w Piszu

    Szpital Powiatowy w Piszu dzięki pomocy firmy BUDIMEX S.A. doczekał się nowego parkingu. Była to długo wyczekiwana inwestycja na terenie szpitala. Dodatkowe 31 miejsc parkingowych będzie stanowiło duże ułatwienie dla pacjentów oraz pracowników szpitala.

    Nowy parking powstał pomiędzy budynkiem Przychodni a pawilonem szpitalnym. Warto wspomnieć, w sąsiadującym z parkingiem pawilonie szpitalnym znajdują się takie oddziały jak dziecięcy, położniczo-ginekologiczny oraz neonatologiczny.

    Wcześniej szpitalowi doskwierał niedobór miejsc parkingowych. Z tego względu kierowcy parkowali również na drogach wewnętrznych szpitala. Takie sytuacyjne parkowanie niestety narusza przepisy przeciwpożarowe, które zakazują blokowania dróg pożarowych, a do takich należą drogi wewnętrzne szpitala.

    Do tej inwestycji przygotowywaliśmy się długo, ponieważ trudno było znaleźć środki na budowę nowych miejsc parkingowych. Z radością więc przyjęliśmy ofertę Budimexu, który zarówno sfinansował jak też wykonał inwestycję. Dzięki niej powstało 31 dodatkowych miejsc parkingowych, co niewątpliwie zwiększyło komfort korzystania z naszych usług, ale też wpłynęło na bezpieczeństwo użytkowników obiektu.

    – mówi Marek Skarzyński – Dyrektor Piskiego Szpitala.

    Jednak to nie koniec inwestycji! Pacjentów szpitala czeka miłe zaskoczenie w postaci kolejnej parkingowej odsieczy. Kolejny nowy i również utwardzony parking już powstaje przy oddziale zakaźnym.

    fot. Mariusz Semenowicz – Parking, Szpital Powiatowy w Piszu

    Źródło: Szpital Powiatowy w Piszu / fot. Mariusz Semenowicz

    Tagi:

    Autor wpisu:

    Komentarze

    Zobacz też:

    4_0 Mazura Pisz z czerwoną kartką

    Wygrali w osłabieniu! 4:0 Mazura Pisz z czerwoną kartką

    Rozpoczęcie sezonu piłkarskiego 2021/22 w wykonaniu Mazura Pisz już za nami. Drużyna Seniorów otworzyła sezon piłkarski meczem Rundy wstępnej Wojewódzkiego Pucharu Polski. Rywalem była drużyna tuż “zza miedzy”, czyli MKS Ruciane Nida.

    Dni Pisza – Koncert Reggaeside, DizzKats, Oscar Rockenberg

    Wczoraj na Dniach Pisza zespół Reggaeside zagrał niebywały koncert. Reggaeside to zespół poruszający się w klimatach reggae z elementami rocka, popu, funky i ska. Wystąpili również: DizzKats Oscar Rockenberg Djka DizzKats elektryzuje nowoczesną muzyką zarówno młodych jak i starszych mieszkańców miasta Pisz Katarzyna Sobiech Dyrektor w Piskim Domu

    Uroczysta prezentacja tablic historycznych w Niedźwiedzim Rogu

    Wspólnym wysiłkiem społeczności lokalnej, zostały zorganizowane trzy tablice historyczne o miejscowościach Niedźwiedzi Róg oraz Głodowo. W uroczystości uczestniczyli mieszkańcy, turyści oraz przedstawiciele władz gminy. Zapraszamy również to przeczytania legendy o miejscowości Niedźwiedzi Róg pod tytułem Niedźwiedzi Róg, czyli legenda zakrapiana miodem pitnym. Autor zdjęć: Piotr