Facebook

Poinformuj nas

Coś się wydarzyło? Czujesz się wzburzony? Poinformuj nas o tym.

[contact-form-7 id="17612"]

Pokaż swoją firmę i zyskaj klientów na Piskim!

(zrobisz to w mniej niż 30 sekund)

Budimex tworzy parking i Pomaga! Piski Szpital Powiatowy zyskał Miejsca…

fot. Mariusz Semenowicz - Parking Szpital Powiatowy w Piszu

Szpital Powiatowy w Piszu dzięki pomocy firmy BUDIMEX S.A. doczekał się nowego parkingu. Była to długo wyczekiwana inwestycja na terenie szpitala. Dodatkowe 31 miejsc parkingowych będzie stanowiło duże ułatwienie dla pacjentów oraz pracowników szpitala.

Nowy parking powstał pomiędzy budynkiem Przychodni a pawilonem szpitalnym. Warto wspomnieć, w sąsiadującym z parkingiem pawilonie szpitalnym znajdują się takie oddziały jak dziecięcy, położniczo-ginekologiczny oraz neonatologiczny.

Wcześniej szpitalowi doskwierał niedobór miejsc parkingowych. Z tego względu kierowcy parkowali również na drogach wewnętrznych szpitala. Takie sytuacyjne parkowanie niestety narusza przepisy przeciwpożarowe, które zakazują blokowania dróg pożarowych, a do takich należą drogi wewnętrzne szpitala.

Do tej inwestycji przygotowywaliśmy się długo, ponieważ trudno było znaleźć środki na budowę nowych miejsc parkingowych. Z radością więc przyjęliśmy ofertę Budimexu, który zarówno sfinansował jak też wykonał inwestycję. Dzięki niej powstało 31 dodatkowych miejsc parkingowych, co niewątpliwie zwiększyło komfort korzystania z naszych usług, ale też wpłynęło na bezpieczeństwo użytkowników obiektu.

– mówi Marek Skarzyński – Dyrektor Piskiego Szpitala.

Jednak to nie koniec inwestycji! Pacjentów szpitala czeka miłe zaskoczenie w postaci kolejnej parkingowej odsieczy. Kolejny nowy i również utwardzony parking już powstaje przy oddziale zakaźnym.

fot. Mariusz Semenowicz – Parking, Szpital Powiatowy w Piszu

Źródło: Szpital Powiatowy w Piszu / fot. Mariusz Semenowicz

Tagi:

Autor wpisu:

Komentarze

Zobacz też: