Facebook

Poinformuj nas

Coś się wydarzyło? Czujesz się wzburzony? Poinformuj nas o tym.

  Pokaż swoją firmę i zyskaj klientów na Piskim!

  (zrobisz to w mniej niż 30 sekund)

  Egzotyczne samochody zaparkowały w Piaskach!

  Exotic Rage 2021

  Rajd Exotic Rage 2021 zawitał na Mazury i do Powiatu Piskiego. Przystanek na trasie rajdu egzotycznych samochodów premium miał miejsce nad jeziorem Bełdany w Piaskach, w marinie Hotelu Mazurski Raj.

  Ale co to takiego… czym w zasadzie jest Rajd Exotic Rage. Jak opisują to organizatorzy, jest to wyjątkowy event dla dwuosobowych załóg, startujących samochodami sportowymi klasy premium. Dodatkowo jest to wydarzenie towarzyskie o charakterze lifestylowym, a zarazem jedyna w Polsce impreza Grand Tourismo, promująca ekskluzywny styl życia, inteligentną rozrywkę oraz rywalizację i moto – turystykę.

  Rajd Exotic Rage już od pierwszej edycji, uznany został przez TVN Turbo za najbardziej prestiżową imprezę motoryzacyjną w Polsce. W poprzednich edycjach za kierownicami super aut zasiadali m.in. Przemysław Saleta, Krzysztof „Diablo” Włodarczyk, Jerzy Dziewulski, Vito Casetti, Patrycja Kazadi, Doda, Radzimir Dębski, Tede i wiele innych gwiazd sportu oraz estrady.

  Poniżej możemy się przyjrzeć trasie edycji 2021.

  Trasa Exotic Rage 2021 – fot. exoticcarclub.pl

  Na każdym przystanku Rajdu mogliśmy zobaczyć tak kultowe auta jak: Lamborghini Huracan, Ford Mustang GT500 Shelby Cobra, Ferrari Pista, Chevrolet Camaro ZL1, Ferrari Roma, Audi R8, Ferrari f12 Berlinetta!

  Przystanek w marinie Hotelu Mazurski Raj Hotel, Marina & Spa, to jak wierdzą organizatorzy event doskonały, stworzony przez: Exotic RAGE, Mazury Adventure Ruciane-Nida, Finlandia Vodka, Jack Daniel’s Tennessee Whiskey, WAKE & SURF Mazury i oczywiście 712.pl. Cały Rajd był połączeniem trzech żywiołów, czyli Ziemia, Powietrze i Woda.

  Zapraszamy to obejrzenia Galerii z Eventu Exotic Rage nad jeziorem Bełdany oraz krótki spot wideo z wydarzenia, które odbyło się w Hotelu Mazurski Raj.

  fot. fanpage Mazurski Raj Hotel, Marina & Spa

  Z tego przystanku na naszych Mazurach, Rajd Exotic RAGE kontynuował aż do Mety w Gdańsku!

  fot. fanpage Exotic RAGE

  Źródło: exoticcarclub.pl fot. fanpage Mazurski Raj Hotel, Marina & Spa & Exotic RAGE

  Tagi:

  Autor wpisu:

  Komentarze

  Zobacz też:

  Dni Pisza – Koncert Reggaeside, DizzKats, Oscar Rockenberg

  Wczoraj na Dniach Pisza zespół Reggaeside zagrał niebywały koncert. Reggaeside to zespół poruszający się w klimatach reggae z elementami rocka, popu, funky i ska. Wystąpili również: DizzKats Oscar Rockenberg Djka DizzKats elektryzuje nowoczesną muzyką zarówno młodych jak i starszych mieszkańców miasta Pisz Katarzyna Sobiech Dyrektor w Piskim Domu

  Zuchwały Janik Snopek kontra upiór znad Jegocina

  Zuchwały Janik Snopek kontra upiór znad Jegocina

  Opowieść, którą zaraz przeczytacie prawi o tym jak dzielny założyciel wsi Snopki Janik Snopek, staje twarzą w twarz z upiornym wodnikiem. Dawno dawno temu, według starych ksiąg w XVI wieku, żył nad rzeczką niedaleko Jańsborka myśliwy o imieniu Janik. Rozporządzał on starą karczmą i młynem,

  4_0 Mazura Pisz z czerwoną kartką

  Wygrali w osłabieniu! 4:0 Mazura Pisz z czerwoną kartką

  Rozpoczęcie sezonu piłkarskiego 2021/22 w wykonaniu Mazura Pisz już za nami. Drużyna Seniorów otworzyła sezon piłkarski meczem Rundy wstępnej Wojewódzkiego Pucharu Polski. Rywalem była drużyna tuż “zza miedzy”, czyli MKS Ruciane Nida.