Facebook

Poinformuj nas

Coś się wydarzyło? Czujesz się wzburzony? Poinformuj nas o tym.

[contact-form-7 id="17612"]

Pokaż swoją firmę i zyskaj klientów na Piskim!

(zrobisz to w mniej niż 30 sekund)

Egzotyczne samochody zaparkowały w Piaskach!

Exotic Rage 2021

Rajd Exotic Rage 2021 zawitał na Mazury i do Powiatu Piskiego. Przystanek na trasie rajdu egzotycznych samochodów premium miał miejsce nad jeziorem Bełdany w Piaskach, w marinie Hotelu Mazurski Raj.

Ale co to takiego… czym w zasadzie jest Rajd Exotic Rage. Jak opisują to organizatorzy, jest to wyjątkowy event dla dwuosobowych załóg, startujących samochodami sportowymi klasy premium. Dodatkowo jest to wydarzenie towarzyskie o charakterze lifestylowym, a zarazem jedyna w Polsce impreza Grand Tourismo, promująca ekskluzywny styl życia, inteligentną rozrywkę oraz rywalizację i moto – turystykę.

Rajd Exotic Rage już od pierwszej edycji, uznany został przez TVN Turbo za najbardziej prestiżową imprezę motoryzacyjną w Polsce. W poprzednich edycjach za kierownicami super aut zasiadali m.in. Przemysław Saleta, Krzysztof „Diablo” Włodarczyk, Jerzy Dziewulski, Vito Casetti, Patrycja Kazadi, Doda, Radzimir Dębski, Tede i wiele innych gwiazd sportu oraz estrady.

Poniżej możemy się przyjrzeć trasie edycji 2021.

Trasa Exotic Rage 2021 – fot. exoticcarclub.pl

Na każdym przystanku Rajdu mogliśmy zobaczyć tak kultowe auta jak: Lamborghini Huracan, Ford Mustang GT500 Shelby Cobra, Ferrari Pista, Chevrolet Camaro ZL1, Ferrari Roma, Audi R8, Ferrari f12 Berlinetta!

Przystanek w marinie Hotelu Mazurski Raj Hotel, Marina & Spa, to jak wierdzą organizatorzy event doskonały, stworzony przez: Exotic RAGE, Mazury Adventure Ruciane-Nida, Finlandia Vodka, Jack Daniel’s Tennessee Whiskey, WAKE & SURF Mazury i oczywiście 712.pl. Cały Rajd był połączeniem trzech żywiołów, czyli Ziemia, Powietrze i Woda.

Zapraszamy to obejrzenia Galerii z Eventu Exotic Rage nad jeziorem Bełdany oraz krótki spot wideo z wydarzenia, które odbyło się w Hotelu Mazurski Raj.

fot. fanpage Mazurski Raj Hotel, Marina & Spa

Z tego przystanku na naszych Mazurach, Rajd Exotic RAGE kontynuował aż do Mety w Gdańsku!

fot. fanpage Exotic RAGE

Źródło: exoticcarclub.pl fot. fanpage Mazurski Raj Hotel, Marina & Spa & Exotic RAGE

Tagi:

Autor wpisu:

Komentarze

Zobacz też: