Facebook

Poinformuj nas

Coś się wydarzyło? Czujesz się wzburzony? Poinformuj nas o tym.

  Pokaż swoją firmę i zyskaj klientów na Piskim!

  (zrobisz to w mniej niż 30 sekund)

  Egzotyczne samochody zaparkowały w Piaskach!

  Exotic Rage 2021

  Rajd Exotic Rage 2021 zawitał na Mazury i do Powiatu Piskiego. Przystanek na trasie rajdu egzotycznych samochodów premium miał miejsce nad jeziorem Bełdany w Piaskach, w marinie Hotelu Mazurski Raj.

  Ale co to takiego… czym w zasadzie jest Rajd Exotic Rage. Jak opisują to organizatorzy, jest to wyjątkowy event dla dwuosobowych załóg, startujących samochodami sportowymi klasy premium. Dodatkowo jest to wydarzenie towarzyskie o charakterze lifestylowym, a zarazem jedyna w Polsce impreza Grand Tourismo, promująca ekskluzywny styl życia, inteligentną rozrywkę oraz rywalizację i moto – turystykę.

  Rajd Exotic Rage już od pierwszej edycji, uznany został przez TVN Turbo za najbardziej prestiżową imprezę motoryzacyjną w Polsce. W poprzednich edycjach za kierownicami super aut zasiadali m.in. Przemysław Saleta, Krzysztof „Diablo” Włodarczyk, Jerzy Dziewulski, Vito Casetti, Patrycja Kazadi, Doda, Radzimir Dębski, Tede i wiele innych gwiazd sportu oraz estrady.

  Poniżej możemy się przyjrzeć trasie edycji 2021.

  Trasa Exotic Rage 2021 – fot. exoticcarclub.pl

  Na każdym przystanku Rajdu mogliśmy zobaczyć tak kultowe auta jak: Lamborghini Huracan, Ford Mustang GT500 Shelby Cobra, Ferrari Pista, Chevrolet Camaro ZL1, Ferrari Roma, Audi R8, Ferrari f12 Berlinetta!

  Przystanek w marinie Hotelu Mazurski Raj Hotel, Marina & Spa, to jak wierdzą organizatorzy event doskonały, stworzony przez: Exotic RAGE, Mazury Adventure Ruciane-Nida, Finlandia Vodka, Jack Daniel’s Tennessee Whiskey, WAKE & SURF Mazury i oczywiście 712.pl. Cały Rajd był połączeniem trzech żywiołów, czyli Ziemia, Powietrze i Woda.

  Zapraszamy to obejrzenia Galerii z Eventu Exotic Rage nad jeziorem Bełdany oraz krótki spot wideo z wydarzenia, które odbyło się w Hotelu Mazurski Raj.

  fot. fanpage Mazurski Raj Hotel, Marina & Spa

  Z tego przystanku na naszych Mazurach, Rajd Exotic RAGE kontynuował aż do Mety w Gdańsku!

  fot. fanpage Exotic RAGE

  Źródło: exoticcarclub.pl fot. fanpage Mazurski Raj Hotel, Marina & Spa & Exotic RAGE

  Tagi:

  Autor wpisu:

  Komentarze

  Zobacz też:

  Cadeci z PMOS Pisz na podium w Pucharze Świata we Włoszech

  Żeglarze z PMOS Pisz na podium Mistrzostw Świata we Włoszech

  W regatach zorganizowanych przez klub Fraglia Vela Riva wystartowało sześćdziesiąt załóg. Aż dwanaście spośród nich, stanowiły załogi Reprezentacji Polski. Osiem z nich to przedstawiciele klubu MKS Dwójka Warszawa, dwie załogi z klubu PMOS Pisz i dwie z MKŻ Mikołajki.

  Przetarg stanowisk handlowych na Święto Zmarłych

  Przetarg stanowisk handlowych na Święto Zmarłych

  Burmistrz Pisza ogłasza publiczne przetargi ustne nieograniczone na wydzierżawienie nieruchomości stanowiących własność Gminy Pisz. Przetarg dotyczy stanowisk na parkingu przy ul. Warszawskiej, obok cmentarza na okres od 30 października do 2 listopada 2021 r.