Facebook

Poinformuj nas

Coś się wydarzyło? Czujesz się wzburzony? Poinformuj nas o tym.

  Pokaż swoją firmę i zyskaj klientów na Piskim!

  (zrobisz to w mniej niż 30 sekund)

  Jak wybrać dobrą ekipę remontową w Piszu? 5 wskazówek

  Jak wybrac dobra ekipe remontowa

  Remont mieszkania, domu, mały czy duży, może okazań się sporym wyzwaniem i obciążeniem psychicznym. Każdy z nas oglądał program Usterka i wiemy jakie są realia. Na rynku odnajdziesz mnóstwo firm remontowo-budowlanych, ale jak wybrać naprawdę dobrą ekipę remontową? Poniżej poznasz 5 wskazówek, które rozwieją Twoje wątpliwości i napewno pomogą w ciężkim wyborze.

  1. Popytaj po znajomych

  Świetnym źródłem informacji są znajomi i znajomi znajomych. Rekomendowana przez znajomych firma remontowo-budowlana może okazać się strzałem w dziesiątkę. Natomiast dużym ułatwieniem w podjęciu wyboru jest to, że możesz obejrzeć efekty pracy polecanej firmy. Jeżeli jednak Twoi znajomi nie przeprowadzali ostatnio remontu, to poszukaj firm lokalnych na portalach takich jak piski.pl, Facebook czy wizytówki Google. Zwracaj szczególną uwagę na opinie i ich ilość.

  2. Referencje i certyfikaty

  Po godzinach poszukiwań udało Ci się odnaleźć dwie lub trzy ekipy remontowe. Teraz wybór jest jeszcze cięższy. Dlatego nie wahaj się zapytać o referencje lub certyfikaty. Im więcej dowodów na to, że firma jest solidna i godna zaufania, tym większe prawdopodobieństwo na udany remont.

  Jak wybrac dobra ekipe remontowa

  3. Zapytaj o umowe i fakturę

  Na portalach ogłoszeniowych znajdziesz wiele osób chętnych podjęcia się remontu. Wiedz jednak, że są to osoby prowadzące nielegalny interes na boku i tylko sobie dorabiają. Mogą zaproponować niższe ceny za wykonanie remontu i raczej nie będą chcieli podpisywać umowy. A to właśnie umowa jest Twoim zabezpieczeniem, kiedy firma lub osoba nie wywiąże się lub drastycznie zaniedba terminy.

  4. Sposób wyceny prac remontowych

  Dobry fachowiec będzie chciał przede wszystkim przyjechać na miejsce, aby ocenić panujące warunki, wszystko pomierzyć, zdecydować jakie materiały będą potrzebne. Profesjonalna firma remontowo-budowlana przyjeżdża nieodpłatnie na miejsce i nie podejmuje się remontu w ciemno. Zwróć uwagę na termin ukończenia prac. Nie zawsze szybko znaczy lepiej, a na pewno może znaczyć, że byle jak.

  Dobra firma remontowa, to firma rozchwytywana i nie zrobi ci niczego od ręki. Na dobrą firmę trzeba poczekać.

  Jak wybrac dobra ekipe remontowa

  5. Jedna firma od wszystkiego

  Bardzo często zdarza się, że “fachowiec” zrzuca odpowiedzialność na drugiego, na hydraulika, na murarza, na malarza itp. W ostateczność to Ty za to płacisz i ponosisz straty. Dlatego warto, aby za cały remont odpowiadała jedna firma, mająca pod swoimi skrzydłami wszystkich potrzebnych fachowców.

  Polecaj dalej

  Jeżeli Twój remont zakończył się sukcesem to pomóż innym. Polecaj i zachwalaj, bo dobrych fachowców jest jak na lekarstwo. Swoją opinią wspierasz fachową firmę remontowo-budowlaną i ratujesz znajomych przed nieszczęściem, takim jak w programie Usterka 🙂

  Tagi:

  Partner wpisu:

  Komentarze

  Zobacz też: