Facebook

Poinformuj nas

Coś się wydarzyło? Czujesz się wzburzony? Poinformuj nas o tym.

  Pokaż swoją firmę i zyskaj klientów na Piskim!

  (zrobisz to w mniej niż 30 sekund)

  MGOSiR Pisz ogłasza przetarg na modernizację stadionu w Piszu

  MGOSiR Pisz ogłasza przetarg na modernizację stadionu w Piszu

  Miejsko – Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piszu ogłasza przetarg dla przedsiębiorców z sektora budowlanego. Jak czytamy na stronie MGOSiR ruszył już przetarg na I etap modernizacji stadionu przyszkolnego przy ul. Mickiewicza w Piszu. Termin składania ofert mija 7 lipca 2021 r. o godz. 12:00.

  Zamówienie obejmuje m.in. remont płyty boiska, wykonanie instalacji nawadniania nawierzchni trawiastej boiska oraz systemu odwodnienia (w tym także odwodnienia liniowego do skrzynek rozsączających, zlokalizowanych pod płytą boiska). Potencjalny wykonawca wymieni też istniejącą nawierzchnię bieżni boiska oraz rozbiegu do konkurencji technicznych (skok w dal, skok wzwyż, trójskok, rzut oszczepem) oraz przebuduje rzutnię do pchnięcia kulą oraz rzutu dyskiem).

  Modernizacja stadionu przyszkolnego przy ul. Mickiewicza w Piszu – Etap I
  Dokumenty postępowania, szczegółowy zakres zamówienia i jego cena znajdują się pod tym linkiem: >KLIK<

  Fot. MGOSiR Pisz

  Źródło: MGOSiR Pisz

  Tagi:

  Autor wpisu:

  Komentarze

  Zobacz też:

  Zuchwały Janik Snopek kontra upiór znad Jegocina

  Zuchwały Janik Snopek kontra upiór znad Jegocina

  Dawno dawno temu, według starych ksiąg w XVI wieku, żył nad rzeczką niedaleko Jańsborka myśliwy o imieniu Janik. Rozporządzał on starą karczmą i młynem, które nabył od Zakonu po śmierci ich poprzedniego dziedzica Stefana Młynarza. W ciągu kilku lat zdobył sławę, która obiegła całą puszczę Piską i zyskał opinię jednego z najlepszych myśliwych..

  Greenpeace alarmuje na temat Puszczy Piskiej

  Greenpeace alarmuje na temat Puszczy Piskiej!


  Greenpeace Polska opublikował na swoim profilu fanpage, post w którym alarmuje na temat Puszczy Piskiej. Do zamieszczonych zdjęć Puszczy dodali opis – “Puszcza Piska to stracona szansa!”.