Facebook

Poinformuj nas

Coś się wydarzyło? Czujesz się wzburzony? Poinformuj nas o tym.

  Pokaż swoją firmę i zyskaj klientów na Piskim!

  (zrobisz to w mniej niż 30 sekund)

  Nastolatkowie ciężko Ranni w wypadku Motorowerem

  Nastolatkowie ciężko Ranni w wypadku Motorowerem (1)
  W okolicach miejscowości Ogródek na drodze gruntowej doszło do wypadku. Motorower, którym kierował 16-latek wraz z 15-letnią dziewczyną uderzył w barierę energochłonną. Nastolatek najwyraźniej stracił panowanie nad pojazdem.

  W wypadku ciężko ranny został zarówno kierujący jednośladem oraz pasażerka. Nastolatkowie z poważnymi obrażeniami zostali przetransportowani do szpitali. Chłopak z urazem nogi przetransportowany został śmigłowcem do szpitala w Olsztynie. Dziewczyna hospitalizowana została w szpitalu w Białymstoku.

  Szczegóły wypadku wyglądają następująco. Do wypadku doszło w sobotę (3 lipca 2021r.) w okolicach miejscowości Ogródek, gm. Orzysz, około południa. Motorower jechał od strony miejscowości Ogródek. W pewnym momencie, na łuku drogi, kierujący stracił panowanie na tym pojazdem i uderzył w bariery energochłonne znajdujące się po lewej stronie drogi.

  Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że oboje byli trzeźwi, ale jechali bez kasków, a 16-latek nie miał uprawnień, aby kierować tym jednośladem. Jednoślad został udostępniony nastolatkowi przez ojca. Któremu za udostępnienie motoroweru osobie nie posiadającej uprawnień do jego kierowania grozi kara grzywny.

  fot. KPP Pisz – Bariery ochronne, w które uderzył motorowerzysta.

  Źródło: KPP Pisz

  Tagi:

  Autor wpisu:

  Komentarze

  Zobacz też:

  Uroczysta prezentacja tablic historycznych w Niedźwiedzim Rogu

  Wspólnym wysiłkiem społeczności lokalnej, zostały zorganizowane trzy tablice historyczne o miejscowościach Niedźwiedzi Róg oraz Głodowo. W uroczystości uczestniczyli mieszkańcy, turyści oraz przedstawiciele władz gminy. Zapraszamy również to przeczytania legendy o miejscowości Niedźwiedzi Róg pod tytułem Niedźwiedzi Róg, czyli legenda zakrapiana miodem pitnym. Autor zdjęć: Piotr

  Greenpeace alarmuje na temat Puszczy Piskiej

  Greenpeace alarmuje na temat Puszczy Piskiej!


  Greenpeace Polska opublikował na swoim profilu fanpage, post w którym alarmuje na temat Puszczy Piskiej. Do zamieszczonych zdjęć Puszczy dodali opis – “Puszcza Piska to stracona szansa!”.

  Budowa stopnia wodnego w Piszu na rzece Pisie.

  Budowa stopnia wodnego w Piszu na rzece Pisie.

  W ramach budowy drogi wodnej Pisz-Warszawa ma nastąpić udowa stopnia wodnego w Piszu na rzece Pisie wraz z zapleczem technicznym. Aktualnie Antea Polska S.A. opracowuje „Wstępne studium wykonalności budowy stopnia wodnego w Piszu”.