Facebook

Poinformuj nas

Coś się wydarzyło? Czujesz się wzburzony? Poinformuj nas o tym.

  Pokaż swoją firmę i zyskaj klientów na Piskim!

  (zrobisz to w mniej niż 30 sekund)

  Nastolatkowie ciężko Ranni w wypadku Motorowerem

  Nastolatkowie ciężko Ranni w wypadku Motorowerem (1)
  W okolicach miejscowości Ogródek na drodze gruntowej doszło do wypadku. Motorower, którym kierował 16-latek wraz z 15-letnią dziewczyną uderzył w barierę energochłonną. Nastolatek najwyraźniej stracił panowanie nad pojazdem.

  W wypadku ciężko ranny został zarówno kierujący jednośladem oraz pasażerka. Nastolatkowie z poważnymi obrażeniami zostali przetransportowani do szpitali. Chłopak z urazem nogi przetransportowany został śmigłowcem do szpitala w Olsztynie. Dziewczyna hospitalizowana została w szpitalu w Białymstoku.

  Szczegóły wypadku wyglądają następująco. Do wypadku doszło w sobotę (3 lipca 2021r.) w okolicach miejscowości Ogródek, gm. Orzysz, około południa. Motorower jechał od strony miejscowości Ogródek. W pewnym momencie, na łuku drogi, kierujący stracił panowanie na tym pojazdem i uderzył w bariery energochłonne znajdujące się po lewej stronie drogi.

  Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że oboje byli trzeźwi, ale jechali bez kasków, a 16-latek nie miał uprawnień, aby kierować tym jednośladem. Jednoślad został udostępniony nastolatkowi przez ojca. Któremu za udostępnienie motoroweru osobie nie posiadającej uprawnień do jego kierowania grozi kara grzywny.

  fot. KPP Pisz – Bariery ochronne, w które uderzył motorowerzysta.

  Źródło: KPP Pisz

  Tagi:

  Autor wpisu:

  Komentarze

  Zobacz też:

  Zuchwały Janik Snopek kontra upiór znad Jegocina

  Zuchwały Janik Snopek kontra upiór znad Jegocina

  Opowieść, którą zaraz przeczytacie prawi o tym jak dzielny założyciel wsi Snopki Janik Snopek, staje twarzą w twarz z upiornym wodnikiem. Dawno dawno temu, według starych ksiąg w XVI wieku, żył nad rzeczką niedaleko Jańsborka myśliwy o imieniu Janik. Rozporządzał on starą karczmą i młynem,

  4_0 Mazura Pisz z czerwoną kartką

  Wygrali w osłabieniu! 4:0 Mazura Pisz z czerwoną kartką

  Rozpoczęcie sezonu piłkarskiego 2021/22 w wykonaniu Mazura Pisz już za nami. Drużyna Seniorów otworzyła sezon piłkarski meczem Rundy wstępnej Wojewódzkiego Pucharu Polski. Rywalem była drużyna tuż “zza miedzy”, czyli MKS Ruciane Nida.

  Dni Pisza – Koncert Reggaeside, DizzKats, Oscar Rockenberg

  Wczoraj na Dniach Pisza zespół Reggaeside zagrał niebywały koncert. Reggaeside to zespół poruszający się w klimatach reggae z elementami rocka, popu, funky i ska. Wystąpili również: DizzKats Oscar Rockenberg Djka DizzKats elektryzuje nowoczesną muzyką zarówno młodych jak i starszych mieszkańców miasta Pisz Katarzyna Sobiech Dyrektor w Piskim Domu