Facebook

Poinformuj nas

Coś się wydarzyło? Czujesz się wzburzony? Poinformuj nas o tym.

  Pokaż swoją firmę i zyskaj klientów na Piskim!

  (zrobisz to w mniej niż 30 sekund)

  Piski Klub Tenisowy przystępuje do Narodowego Programu Upowszechniania Tenisa

  Piski Klub Tenisowy przystępuje do Narodowego Programu

  Piski Klub Tenisowy Pisz-Point przystępuje do Narodowego Programu Upowszechniania Tenisa! Jest to ogólnopolski projekt Polskiego Związku Tenisowego współfinansowany ze środków Ministerstwa Sportu, w którym uczestniczą najlepsze polskie kluby tenisowe (ponad 120 z całego kraju).

  Dzięki wspomnianemu programowi już ponad 1500 dzieciaków z całej Polski uczestniczy w największym sportowym programie służącym upowszechnianiu aktywności ruchowej. I to zupełnie za darmo!

  Głównym założeniem programu jest organizacja darmowych treningów dla dwóch 6-io osobowych grup dzieci w wieku 5-7 lat dwa razy w tygodniu przez niemalże cały rok!

  W związku z powyższym Piski Klub Tenisowy Pisz-Point ogłasza nabór do programu dla dzieci z roczników 2014-2016. Nabór ma charakter zarówno wewnętrzny( dzieci uczestniczące w zajęciach) jak i zewnętrzny- nowi adepci, którzy nigdy do tej pory nie próbowali swoich sił w tenisie.

  Szczegóły rekrutacji będziemy klub będzie przekazywał na bieżąco, a pierwsze treningi powinny ruszyć w połowie października. Klub można obserwować na profilu Klub Tenisowy Pisz-Point.

  W planie klub ma szereg wydarzeń zachęcających do udziału w programie. M.in. pokazowe treningi w szkołach i przedszkolach, zaproszenia na treningi na kortach, happening podsumowujący rekrutację.

  Niestety ilość miejsc jest ograniczona, jednak wszystkich chętnych klub zaprasza do wspólnych treningów w ramach szkółek tenisowych. Piski klub informuje również, że jest zobligowani do przeprowadzenia testów sprawnościowych dla uczestników rekrutacji.

  Więcej informacji o programie można znaleźć na stronach www.tenis10.pl oraz www.nput.pl .

  Natomiast po wszelkie niezbędne informacje o rekrutacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego z klubem Tenisowy Pisz-Point pod numerem tel. 511164798.

  Źródło: Klub Tenisowy Pisz-Point

  Tagi:

  Autor wpisu:

  Komentarze

  Zobacz też: