Facebook

Poinformuj nas

Coś się wydarzyło? Czujesz się wzburzony? Poinformuj nas o tym.

  Pokaż swoją firmę i zyskaj klientów na Piskim!

  (zrobisz to w mniej niż 30 sekund)

  Piszanin zatrzymany z Amfetaminą! To już kolejny mieszkaniec Pisza…

  Piszanin zatrzymany z Amfetaminą! To już kolejny mieszkaniec Pisza

  Zatrzymany Piszanin to 27-letni mieszkaniec gminy Pisz. Kierował pożyczonym od kolegi samochodem marki Skoda z uszkodzonym układem wydechowym. Został zatrzymany do kontroli drogowej przez funkcjonariuszy piskiej prewencji, którzy wykryli ponad 70 gramów amfetamin w saszetce leżącej na siedzeniu pasażera.

  W trakcie kontroli przeprowadzanej przez policjantów kierujący zachowywał się bardzo nerwowo. Przyznał się, że kilka dni wcześniej zażył sporą ilość amfetaminy. Funkcjonariusze przeszukali samochód, którym jechał. W saszetce leżącej na siedzeniu pasażera znaleźli i zabezpieczyli woreczek ze sporą ilością białego proszku, dwa telefony i wagę jubilerską. Wszystkie te przedmioty zabezpieczyli.

  Zabezpieczony biały proszek okazał się amfetaminą w ilości ponad 70 gramów. W tej sytuacji mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Jeśli badanie krwi wykaże obecność środków odurzających wówczas 27- latek usłyszy jeszcze zarzut kierowania samochodem pod wpływem amfetaminy.

  Piszanin został objęty policyjnym dozorem, a mu grozi kara nawet 10 lat pozbawienia wolności. Został zobowiązany do stawiennictwa w piskiej komendzie trzy razy w tygodniu. Dodatkowo zakaz opuszczania kraju i każdorazowo musi poinformować policję o opuszczeniu miejsca zamieszkania na okres dłuższy niż jeden.

  Piszanin zatrzymany z Amfetaminą!

  fot. KPPP Pisz – Amfetamina znaleziona w aucie Piszanina

  Źródło: KPPP Pisz

  Tagi:

  Autor wpisu:

  Komentarze

  Zobacz też:

  Greenpeace alarmuje na temat Puszczy Piskiej

  Greenpeace alarmuje na temat Puszczy Piskiej!


  Greenpeace Polska opublikował na swoim profilu fanpage, post w którym alarmuje na temat Puszczy Piskiej. Do zamieszczonych zdjęć Puszczy dodali opis – “Puszcza Piska to stracona szansa!”.

  Za nami Gala XVII Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. Michała Kajki

  Po raz kolejny poezja zagościła w domu Michała Kajki w Ogródku. W sobotę, 31 lipca odbyła się Gala XVII Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. Michała Kajki. organizowanego przez Muzeum w Ogródku, wspólnie z Polaną Kultury w Orzyszu.  Wiersze laureatów zaprezentowała aktorka teatralna i filmowa – Laura