Facebook

Poinformuj nas

Coś się wydarzyło? Czujesz się wzburzony? Poinformuj nas o tym.

  Pokaż swoją firmę i zyskaj klientów na Piskim!

  (zrobisz to w mniej niż 30 sekund)

  Poszukiwany listem gończym 30-latek z Orzysza trafił za kratki.

  Poszukiwany listem gończym 30-latek z Orzysza trafił za kratki

  Piscy kryminalni zatrzymali 30-letniego mieszkańca Orzysza poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna ma do odbycia karę 150 dni pozbawienia wolności za popełnienie przestępstwa posiadania narkotyków. Do zatrzymania doszło na terenie Giżycka. 30-latek trafił do policyjnego aresztu, skąd przewieziony zostanie do zakładu karnego.

  Sąd Rejonowy w Giżycku wydał list gończy za 30-letnim mieszkańcem Orzysza. Mężczyzna ten w marcu 2020 roku dopuścił się popełnienia przestępstwa posiadania środków odurzających. Został skazany na karę 150 dni pozbawienia wolności.

  Skazany nie stawił się w wyznaczonym terminie do zakładu karnego w celu odbycia wymierzonej mu kary. Do tego nie przebywał w miejscu zamieszkania i nie znane było jego miejsce pobytu co sugerowało, że ukrywał się przed organami ścigania. W tej sytuacji sąd wydał list gończy za 30-latkiem.

  Piscy kryminalni ustalili, że poszukiwany mieszkaniec Orzysza przebywa na terenie Giżycka. Tam też go zatrzymali. Trafił on do policyjnego aresztu, skąd przewieziony zostanie do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 150 dni pozbawienia wolności, bo taka kara została mu orzeczona przez sąd.

  Źródło: KPP w Piszu

  Tagi:

  Autor wpisu:

  Komentarze

  Zobacz też:

  Przetarg stanowisk handlowych na Święto Zmarłych

  Przetarg stanowisk handlowych na Święto Zmarłych

  Burmistrz Pisza ogłasza publiczne przetargi ustne nieograniczone na wydzierżawienie nieruchomości stanowiących własność Gminy Pisz. Przetarg dotyczy stanowisk na parkingu przy ul. Warszawskiej, obok cmentarza na okres od 30 października do 2 listopada 2021 r.

  Dni Pisza – Koncert Reggaeside, DizzKats, Oscar Rockenberg

  Wczoraj na Dniach Pisza zespół Reggaeside zagrał niebywały koncert. Reggaeside to zespół poruszający się w klimatach reggae z elementami rocka, popu, funky i ska. Wystąpili również: DizzKats Oscar Rockenberg Djka DizzKats elektryzuje nowoczesną muzyką zarówno młodych jak i starszych mieszkańców miasta Pisz Katarzyna Sobiech Dyrektor w Piskim Domu