fbpx

Pokaż swoją firmę i zyskaj klientów na Piskim!

(zrobisz to w mniej niż 30 sekund)

Powrót Zamku w Piszu? Nieoczekiwana forma jest możliwa…

Zamek w Piszu

Odkryliśmy sprytny i tani sposób na pokazanie dawnego wyglądu zniszczonego Piskiego zabytku, mianowicie Zamku. Przedstawiona poniżej metoda jest praktyczna i została już zastosowana w Austrii oraz w Serbii.

Czy dobry pomysłem jet powrót Zamku w Piszu? W minimalistycznej wersji (którą zobaczycie poniżej), powrót Zamku może być świetną inwestycją turystyczną. Powrót w takiej formie jest szansą na rozpalenie wyobraźni turystów oraz mieszkańców Pisza i okolic. Przecież historia Piskiego Zamku jest zamieciona pod ziemię, w przenośni i dosłownie.

Zobaczcie zdjęcia projektów a Austrii oraz Serbii i dajcie znać w komentarzach co sądzicie o tym pomyśle. 😉

Ruiny rzymskiego łuku monumentalnego w Austrii (Carnuntum).

Ruiny fortyfikacji w Serbii (Kruševac).

Wykonanie takiej infrastruktury turystycznej wydaje się wykonalne i to relatywnie niskim kosztem. Wykonanie takiego obiektu to zamontowanie stalowej ramy oraz obsadzenie jej grubą pleksi z grawerem lub nadrukiem Wizualizującym Zamek (ewentualnie droższa wersja z zastosowaniem grubej/pancernej szyby). Całość mogłaby być podświetlana i usytuowana po drugiej stronie rzeki (w stosunku do Zamku), aby oddać perspektywę Zamku.

Poniżej zamieszczamy naszą Wizualizację takiego projektu. Oczywiście jest to wizualizacja z przymrużeniem oka. 😉 Design oraz umieszczenie tablicy mogłoby się znaleźć w zupełnie innym miejscu. Natomiast zamieszczona grafika zamku na wizualizacji mogłaby wyglądać inaczej. Celem poniższej wizualizacji jest pobudzenie wyobraźni. Uważamy, że rzeczywista instalacja takiej tablicy mogła by pobudzać wyobraźnię i być atrakcją turystyczną Pisza. 😉

Wizualizacja znaku ukazującego Zamek w Piszu.
(Wizualizacja Zamku może obiegać od oryginału.)

Do zobaczenia,
zespół Piski.pl

✅ Dodaj Wydarzenie z Piski.pl do Kalendarza Google i iCal 👉 Wygodnie!
✅ Pamiętaj, że Każde Wydarzenie, Ogłoszenie i Firmę na Portalu Piski.pl oraz w Aplikacji Piski.pl możesz zawsze dodać do ❤️ Ulubionych! 👉 Wygodnie mieć Zawsze pod ręką! 🤳

Tagi:

Autor wpisu:

Promowane firmy

Komentarze

Zobacz też:

Dołącz do tysiąca osób i bądź na bieżąco w powiecie Piskim!

Poinformuj nas

Używamy plików cookie, aby zapewnić wysoką jakość Piski.pl. Kontynuując, akceptujesz naszą Politykę Prywatności i pliki cookie.
Aplikacja Piski.pl

Pobierz aplikacje i pomóż!

Każde pobranie aplikacji to 25g karmy.
Ty pomagasz dla schroniska!

Kliknij przycisk poniżej i Pobierz!

Darmowa aplikacja na Twój telefon