Facebook

Poinformuj nas

Coś się wydarzyło? Czujesz się wzburzony? Poinformuj nas o tym.

  Pokaż swoją firmę i zyskaj klientów na Piskim!

  (zrobisz to w mniej niż 30 sekund)

  Sposób na Powrót Zamku w Piszu? Nieoczekiwana forma…

  Sposób na Zamek w Piszu

  Odkryliśmy sprytny i tani sposób na pokazanie dawnego wyglądu zniszczonego Piskiego zabytku, mianowicie Zamku. Przedstawiona poniżej metoda jest praktyczna i została już zastosowana w Austrii oraz w Serbii.

  Czy dobry pomysłem jet powrót Zamku w Piszu? W minimalistycznej wersji (którą zobaczycie poniżej), powrót Zamku może być świetną inwestycją turystyczną. Powrót w takiej formie jest szansą na rozpalenie wyobraźni turystów oraz mieszkańców Pisza i okolic. Przecież historia Piskiego Zamku jest zamieciona pod ziemię, w przenośni i dosłownie.

  Zobaczcie zdjęcia projektów a Austrii oraz Serbii i dajcie znać w komentarzach co sądzicie o tym pomyśle. 😉

  Ruiny rzymskiego łuku monumentalnego w Austrii (Carnuntum).

  Ruiny fortyfikacji w Serbii (Kruševac).

  Wykonanie takiej infrastruktury turystycznej wydaje się wykonalne i to relatywnie niskim kosztem. Wykonanie takiego obiektu to zamontowanie stalowej ramy oraz obsadzenie jej grubą pleksi z grawerem lub nadrukiem Wizualizującym Zamek (ewentualnie droższa wersja z zastosowaniem grubej/pancernej szyby). Całość mogłaby być podświetlana i usytuowana po drugiej stronie rzeki (w stosunku do Zamku), aby oddać perspektywę Zamku.

  Poniżej zamieszczamy naszą Wizualizację takiego projektu. Oczywiście jest to wizualizacja z przymrużeniem oka. 😉 Design oraz umieszczenie tablicy mogłoby się znaleźć w zupełnie innym miejscu. Natomiast zamieszczona grafika zamku na wizualizacji mogłaby wyglądać inaczej. Celem poniższej wizualizacji jest pobudzenie wyobraźni. Uważamy, że rzeczywista instalacja takiej tablicy mogła by pobudzać wyobraźnię i być atrakcją turystyczną Pisza. 😉

  Wizualizacja znaku ukazującego Zamek w Piszu.
  (Wizualizacja Zamku może obiegać od oryginału.)

  Do zobaczenia,
  zespół Piski.pl

  ✅ Dodaj Wydarzenie z Piski.pl do Kalendarza Google i iCal 👉 Wygodnie!
  ✅ Pamiętaj, że Każde WydarzenieOgłoszenie i Firmę na Portalu Piski.pl oraz w Aplikacji Piski.pl możesz zawsze dodać do ❤️ Ulubionych! 👉 Wygodnie mieć Zawsze pod ręką! 🤳

  Tagi:

  Autor wpisu:

  Komentarze

  Zobacz też: