Facebook

Poinformuj nas

Coś się wydarzyło? Czujesz się wzburzony? Poinformuj nas o tym.

  Pokaż swoją firmę i zyskaj klientów na Piskim!

  (zrobisz to w mniej niż 30 sekund)

  Poznajesz tego Mężczyznę? Zadzwoń na Policję!

  Mężczyzna-jadący-rowerem odnaleziony

  Piscy policjanci apelują do mieszkańców o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny jadącego rowerem przez park w Piszu. Jeśli rozpoznajesz Mężczyznę ze zdjęcia, to możesz pomóc. Wystarczy skontaktować się z Piską Policją.

  Rowerzysta ze zdjęcia może posiadać informację, które mogą pomóc funkcjonariuszom Policji w ustaleniu okoliczności zdarzenia mającego miejsce w okolicach targowiska miejskiego.

  Wizerunek mężczyzny utrwaliły kamery monitoringu miejskiego w okolicach targowiska miejskiego 16 marca 2021 roku, około godziny 13:00.

  Policjanci apelują do mieszkańców o pomoc w ustaleniu tożsamości tego mężczyzny.

  Jest to niezwykle ważne, ponieważ rowerzysta, widoczny na zdjęciu, może posiadać informacje mogące pomóc śledczym w wyjaśnieniu okoliczności zdarzenia, które miało tam miejsce.

  Jeśli ktokolwiek rozpoznaje mężczyznę na zdjęciu proszony jest o kontakt telefoniczny z oficerem dyżurnym Piskiej Komendy, tel. 47 73 54 200.

  AKTUALIZAJA: Rowerzysta został odnaleziony!

  Rowerzysta sam się zgłosił na komendę. Oficer dyżurny Piskiej komendy otrzymał wiele telefonów w sprawie poszukiwanego rowerzysty, który mógłby pomóc w prowadzonej sprawie. Osoba ze zdjęcia sama podjęła się kontaktu z policją.

  fot. KPP Pisz – Mężczyzna jadący rowerem przez Park.

  Źródło: KPP Pisz

  Tagi:

  Autor wpisu:

  Komentarze

  Zobacz też:

  4_0 Mazura Pisz z czerwoną kartką

  Wygrali w osłabieniu! 4:0 Mazura Pisz z czerwoną kartką

  Rozpoczęcie sezonu piłkarskiego 2021/22 w wykonaniu Mazura Pisz już za nami. Drużyna Seniorów otworzyła sezon piłkarski meczem Rundy wstępnej Wojewódzkiego Pucharu Polski. Rywalem była drużyna tuż “zza miedzy”, czyli MKS Ruciane Nida.

  Dni Pisza – Koncert Reggaeside, DizzKats, Oscar Rockenberg

  Wczoraj na Dniach Pisza zespół Reggaeside zagrał niebywały koncert. Reggaeside to zespół poruszający się w klimatach reggae z elementami rocka, popu, funky i ska. Wystąpili również: DizzKats Oscar Rockenberg Djka DizzKats elektryzuje nowoczesną muzyką zarówno młodych jak i starszych mieszkańców miasta Pisz Katarzyna Sobiech Dyrektor w Piskim Domu

  Zuchwały Janik Snopek kontra upiór znad Jegocina

  Zuchwały Janik Snopek kontra upiór znad Jegocina

  Opowieść, którą zaraz przeczytacie prawi o tym jak dzielny założyciel wsi Snopki Janik Snopek, staje twarzą w twarz z upiornym wodnikiem. Dawno dawno temu, według starych ksiąg w XVI wieku, żył nad rzeczką niedaleko Jańsborka myśliwy o imieniu Janik. Rozporządzał on starą karczmą i młynem,