Facebook

Poinformuj nas

Coś się wydarzyło? Czujesz się wzburzony? Poinformuj nas o tym.

  Pokaż swoją firmę i zyskaj klientów na Piskim!

  (zrobisz to w mniej niż 30 sekund)

  Poznajesz tego Mężczyznę? Zadzwoń na Policję!

  Mężczyzna-jadący-rowerem odnaleziony

  Piscy policjanci apelują do mieszkańców o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny jadącego rowerem przez park w Piszu. Jeśli rozpoznajesz Mężczyznę ze zdjęcia, to możesz pomóc. Wystarczy skontaktować się z Piską Policją.

  Rowerzysta ze zdjęcia może posiadać informację, które mogą pomóc funkcjonariuszom Policji w ustaleniu okoliczności zdarzenia mającego miejsce w okolicach targowiska miejskiego.

  Wizerunek mężczyzny utrwaliły kamery monitoringu miejskiego w okolicach targowiska miejskiego 16 marca 2021 roku, około godziny 13:00.

  Policjanci apelują do mieszkańców o pomoc w ustaleniu tożsamości tego mężczyzny.

  Jest to niezwykle ważne, ponieważ rowerzysta, widoczny na zdjęciu, może posiadać informacje mogące pomóc śledczym w wyjaśnieniu okoliczności zdarzenia, które miało tam miejsce.

  Jeśli ktokolwiek rozpoznaje mężczyznę na zdjęciu proszony jest o kontakt telefoniczny z oficerem dyżurnym Piskiej Komendy, tel. 47 73 54 200.

  AKTUALIZAJA: Rowerzysta został odnaleziony!

  Rowerzysta sam się zgłosił na komendę. Oficer dyżurny Piskiej komendy otrzymał wiele telefonów w sprawie poszukiwanego rowerzysty, który mógłby pomóc w prowadzonej sprawie. Osoba ze zdjęcia sama podjęła się kontaktu z policją.

  fot. KPP Pisz – Mężczyzna jadący rowerem przez Park.

  Źródło: KPP Pisz

  Tagi:

  Autor wpisu:

  Komentarze

  Zobacz też:

  4_0 Mazura Pisz z czerwoną kartką

  Wygrali w osłabieniu! 4:0 Mazura Pisz z czerwoną kartką

  Rozpoczęcie sezonu piłkarskiego 2021/22 w wykonaniu Mazura Pisz już za nami. Drużyna Seniorów otworzyła sezon piłkarski meczem Rundy wstępnej Wojewódzkiego Pucharu Polski. Rywalem była drużyna tuż “zza miedzy”, czyli MKS Ruciane Nida.

  Greenpeace alarmuje na temat Puszczy Piskiej

  Greenpeace alarmuje na temat Puszczy Piskiej!


  Greenpeace Polska opublikował na swoim profilu fanpage, post w którym alarmuje na temat Puszczy Piskiej. Do zamieszczonych zdjęć Puszczy dodali opis – “Puszcza Piska to stracona szansa!”.