Facebook

Poinformuj nas

Coś się wydarzyło? Czujesz się wzburzony? Poinformuj nas o tym.

  Pokaż swoją firmę i zyskaj klientów na Piskim!

  (zrobisz to w mniej niż 30 sekund)

  Restauracja MCDonal… w Piszu przy ul. Warszawskiej?

  McDonald's w Piszu

  Nieoficjalne informacje z oficjalnych dokumentów wskazują jasno! Inwestycja w Piszu przy ul. Warszawskiej to MC…

  W zawiadomieniu Urzędu Miejskiego w Piszu z dnia 18 marca 2021 r. oraz załączonym dokumencie Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie możemy przeczytać, że… Na działkach przy ul. Warszawskiej w Piszu są prowadzone działania związane z budową restauracji MC Donald’s.

  Informacje przedstawione w BIP Urzędu Miejskiego w Piszu nie są jednoznaczne i nie informują o budowie restauracji ze złotymi łukami. Informacje są pośrednie i informują o wszczęciu postępowania w sprawie udzielenia pozwolenia wodnoprawnego na szczególne korzystanie z wód dla restauracji MCDonald’s.

  W dokumencie załączonym w Biuletynie Urzędu Miejskiego w Piszu możemy przeczytać:

  Wody Polskie, Cytat:

  Prawo wodne zawiadamia o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie udzielenia pozwolenia wodno prawnego na szczególne korzystanie z wód polegające na wprowadzeniu do urządzeń kanalizacyjnych będących własnością innego podmiotu ścieków przemysłowych zawierających substancje szczególnie szkodliwe dla środowiska wodnego z restauracji McDonald’s w Piszu przy Warszawskiej na dz. nr geod. 479/2, 483/2 oraz 483/7 obr. 0001 Pisz – miasto.

  Powyższa informacja jest ogólnodostępna na stronie: BIP Urzędu Miejskiego w Piszu do pobrania w formie pliku.

  Sprawdziliśmy oznaczone w dokumencie działki w ogólnodostępnym serwisie Geoportal. Wynika z tego, iż działki zlokalizowane są w okolicy ronda na ulicy Warszawskiej, po przekątnej naprzeciwko stacji Orlen. Jest to miejsce w okolicy sklepów Media Expert oraz Jysk, na terenie sąsiadującym za skrytką pocztową InPost na ul. Warszawskiej 50.

  Gdzie MCDonald’s w Piszu?

  Czy to jest przyszła lokalizacja restauracji MCDonald’s ?

  Lokalizacja w okolicy ronda przy stacji Orlen, na skrzyżowaniu ul. Warszawskiej będącej “Bramą Mazur” wydaje się być strategiczna. Co roku w sezonie letnim przejeżdzają tędy tysiące samochodów, w drodze na Mazury. Jednocześnie okoliczne skrzyżowanie posiada dobrą komunikację z okolicznymi miejscowościami, jak Kolno, Biała Piska, Ruciane-Nida, oraz z Centrum Pisza.

  Czy restauracja powstanie, kiedy powstanie i czy będzie smacznie?

  Tego nie wiemy.. Wiemy, że możemy sobie życzyć smacznego!

  Życzymy Smacznego,
  zespół Piski.pl

  Tagi:

  Autor wpisu:

  Komentarze

  Zobacz też: