fbpx

Pokaż swoją firmę i zyskaj klientów na Piskim!

(zrobisz to w mniej niż 30 sekund)

Restauracja MCDonal… w Piszu przy ul. Warszawskiej?

McDonald's w Piszu

Nieoficjalne informacje z oficjalnych dokumentów wskazują jasno! Inwestycja w Piszu przy ul. Warszawskiej to MC…

W zawiadomieniu Urzędu Miejskiego w Piszu z dnia 18 marca 2021 r. oraz załączonym dokumencie Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie możemy przeczytać, że… Na działkach przy ul. Warszawskiej w Piszu są prowadzone działania związane z budową restauracji MC Donald’s.

Informacje przedstawione w BIP Urzędu Miejskiego w Piszu nie są jednoznaczne i nie informują o budowie restauracji ze złotymi łukami. Informacje są pośrednie i informują o wszczęciu postępowania w sprawie udzielenia pozwolenia wodnoprawnego na szczególne korzystanie z wód dla restauracji MCDonald’s.

W dokumencie załączonym w Biuletynie Urzędu Miejskiego w Piszu możemy przeczytać:

Wody Polskie, Cytat:

Prawo wodne zawiadamia o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie udzielenia pozwolenia wodno prawnego na szczególne korzystanie z wód polegające na wprowadzeniu do urządzeń kanalizacyjnych będących własnością innego podmiotu ścieków przemysłowych zawierających substancje szczególnie szkodliwe dla środowiska wodnego z restauracji McDonald’s w Piszu przy Warszawskiej na dz. nr geod. 479/2, 483/2 oraz 483/7 obr. 0001 Pisz – miasto.

Powyższa informacja jest ogólnodostępna na stronie: BIP Urzędu Miejskiego w Piszu do pobrania w formie pliku.

Sprawdziliśmy oznaczone w dokumencie działki w ogólnodostępnym serwisie Geoportal. Wynika z tego, iż działki zlokalizowane są w okolicy ronda na ulicy Warszawskiej, po przekątnej naprzeciwko stacji Orlen. Jest to miejsce w okolicy sklepów Media Expert oraz Jysk, na terenie sąsiadującym za skrytką pocztową InPost na ul. Warszawskiej 50.

Gdzie MCDonald’s w Piszu?

Czy to jest przyszła lokalizacja restauracji MCDonald’s ?

Lokalizacja w okolicy ronda przy stacji Orlen, na skrzyżowaniu ul. Warszawskiej będącej „Bramą Mazur” wydaje się być strategiczna. Co roku w sezonie letnim przejeżdzają tędy tysiące samochodów, w drodze na Mazury. Jednocześnie okoliczne skrzyżowanie posiada dobrą komunikację z okolicznymi miejscowościami, jak Kolno, Biała Piska, Ruciane-Nida, oraz z Centrum Pisza.

Czy restauracja powstanie, kiedy powstanie i czy będzie smacznie?

Tego nie wiemy.. Wiemy, że możemy sobie życzyć smacznego!

Życzymy Smacznego,
zespół Piski.pl

Tagi:

Autor wpisu:

Promowane firmy

Komentarze

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Janusz okazał się Agentem

Janusz okazał się gorzej niż Konfidentem…

📜 Jak informuje Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego, dokonano zatrzymania mężczyzny podejrzanego o działanie na rzecz Federacji Rosyjskiej. Janusz N. usłyszał już zarzuty dotyczące popełnienia przestępstw o charakterze szpiegowskim.

Czytaj dalej

Dołącz do tysiąca osób i bądź na bieżąco w powiecie Piskim!

Poinformuj nas

Używamy plików cookie, aby zapewnić wysoką jakość Piski.pl. Kontynuując, akceptujesz naszą Politykę Prywatności i pliki cookie.
Aplikacja Piski.pl

Pobierz aplikacje i pomóż!

Każde pobranie aplikacji to 25g karmy.
Ty pomagasz dla schroniska!

Kliknij przycisk poniżej i Pobierz!

Darmowa aplikacja na Twój telefon