Facebook

Poinformuj nas

Coś się wydarzyło? Czujesz się wzburzony? Poinformuj nas o tym.

  Pokaż swoją firmę i zyskaj klientów na Piskim!

  (zrobisz to w mniej niż 30 sekund)

  Rozbili Passata znajomemu… to dwaj mieszkańcy gminy Stare Juchy.

  Rozbili Passata znajomemu

  Policjanci zauważyli We wskazanym miejscu rozbity pojazd marki VW Passat przy którym nie było żadnych osób. Zdarzenie miało miejsce na trasie Ogródek – Skomack Wielki (gmina Orzysz) w poniedziałek (12 lipca 2021r.) po godzinie 20:00.

  Funkcjonariusze, wraz ze strażakami OSP, rozpoczęli sprawdzanie pobliskiego terenu. W krzakach znaleźli dwóch kompletnie pijanych mężczyzn, nie wymagających pomocy lekarskiej. Mężczyźni przyznali się, że to oni jechali rozbitym samochodem. Byli to mieszkający gminy Stare Juchy, mężczyźni w wieku 27 i 33 lat.

  Samochód był pożyczony od kolegi sprawców wypadku, którzy przyjechali na plażę i spożywali alkohol. Passata zamierzali go odstawić znajomemu, ale po drodze się rozbili.

  Policjanci sprawdzili stan trzeźwości obu mężczyzn. Młodszy z nich miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie, a starszy ponad 3 promile.

  Okazało się też, że młodszy z mężczyzn jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Ełku celem odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 5 miesięcy i 10 dni. W tej sytuacji obaj zostali zatrzymani w policyjnym areszcie do czasu wytrzeźwienia i wyjaśnienia wszelkich okoliczności tego zdarzenia.

  Po zebraniu materiału dowodowego śledczy ustalili, że za kierownicą pojazdu marki VW Passat siedział młodszy z mężczyzna. Usłyszał on zarzut kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości i przyznał się do tego czynu. Z uwagi na to, że był już poszukiwany przez organy ścigania, odwieziony został do zakładu karnego. Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi mu kara nawet 2 lat pozbawienia wolności.

  Rozbili Passata znajomemu... to dwaj mieszkańcy gminy Stare Juchy.

  Rozbili Passata znajomemu... to dwaj mieszkańcy gminy Stare Juchy.

  fot. KPP Pisz

  Źródło: KPP Pisz

  Tagi:

  Autor wpisu:

  Komentarze

  Zobacz też:

  Przetarg stanowisk handlowych na Święto Zmarłych

  Przetarg stanowisk handlowych na Święto Zmarłych

  Burmistrz Pisza ogłasza publiczne przetargi ustne nieograniczone na wydzierżawienie nieruchomości stanowiących własność Gminy Pisz. Przetarg dotyczy stanowisk na parkingu przy ul. Warszawskiej, obok cmentarza na okres od 30 października do 2 listopada 2021 r.

  Piskie Gminy mogą stracić około 9 mln zł z kieszeni Piskich podatników

  Gminy z Powiatu Piskiego mogą stracić około 9 mln zł!

  Jesteśmy na etapie rewolucji nazywanej potocznie “Polskim Ładem”. Niesie to ze sobą szereg zmian, jedną z nich jest zmiana kwoty wolnej od podatku. Reforma opodatkowania, ma zacząć obowiązywać od początku przyszłego roku. Kwota wolna od podatku ma zostać podniesiona w górę.