Facebook

Poinformuj nas

Coś się wydarzyło? Czujesz się wzburzony? Poinformuj nas o tym.

  Pokaż swoją firmę i zyskaj klientów na Piskim!

  (zrobisz to w mniej niż 30 sekund)

  Rozbili Passata znajomemu… to dwaj mieszkańcy gminy Stare Juchy.

  Rozbili Passata znajomemu

  Policjanci zauważyli We wskazanym miejscu rozbity pojazd marki VW Passat przy którym nie było żadnych osób. Zdarzenie miało miejsce na trasie Ogródek – Skomack Wielki (gmina Orzysz) w poniedziałek (12 lipca 2021r.) po godzinie 20:00.

  Funkcjonariusze, wraz ze strażakami OSP, rozpoczęli sprawdzanie pobliskiego terenu. W krzakach znaleźli dwóch kompletnie pijanych mężczyzn, nie wymagających pomocy lekarskiej. Mężczyźni przyznali się, że to oni jechali rozbitym samochodem. Byli to mieszkający gminy Stare Juchy, mężczyźni w wieku 27 i 33 lat.

  Samochód był pożyczony od kolegi sprawców wypadku, którzy przyjechali na plażę i spożywali alkohol. Passata zamierzali go odstawić znajomemu, ale po drodze się rozbili.

  Policjanci sprawdzili stan trzeźwości obu mężczyzn. Młodszy z nich miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie, a starszy ponad 3 promile.

  Okazało się też, że młodszy z mężczyzn jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Ełku celem odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 5 miesięcy i 10 dni. W tej sytuacji obaj zostali zatrzymani w policyjnym areszcie do czasu wytrzeźwienia i wyjaśnienia wszelkich okoliczności tego zdarzenia.

  Po zebraniu materiału dowodowego śledczy ustalili, że za kierownicą pojazdu marki VW Passat siedział młodszy z mężczyzna. Usłyszał on zarzut kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości i przyznał się do tego czynu. Z uwagi na to, że był już poszukiwany przez organy ścigania, odwieziony został do zakładu karnego. Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi mu kara nawet 2 lat pozbawienia wolności.

  Rozbili Passata znajomemu... to dwaj mieszkańcy gminy Stare Juchy.

  Rozbili Passata znajomemu... to dwaj mieszkańcy gminy Stare Juchy.

  fot. KPP Pisz

  Źródło: KPP Pisz

  Tagi:

  Autor wpisu:

  Komentarze

  Zobacz też:

  Dni Pisza – Koncert Reggaeside, DizzKats, Oscar Rockenberg

  Wczoraj na Dniach Pisza zespół Reggaeside zagrał niebywały koncert. Reggaeside to zespół poruszający się w klimatach reggae z elementami rocka, popu, funky i ska. Wystąpili również: DizzKats Oscar Rockenberg Djka DizzKats elektryzuje nowoczesną muzyką zarówno młodych jak i starszych mieszkańców miasta Pisz Katarzyna Sobiech Dyrektor w Piskim Domu

  Uroczysta prezentacja tablic historycznych w Niedźwiedzim Rogu

  Wspólnym wysiłkiem społeczności lokalnej, zostały zorganizowane trzy tablice historyczne o miejscowościach Niedźwiedzi Róg oraz Głodowo. W uroczystości uczestniczyli mieszkańcy, turyści oraz przedstawiciele władz gminy. Zapraszamy również to przeczytania legendy o miejscowości Niedźwiedzi Róg pod tytułem Niedźwiedzi Róg, czyli legenda zakrapiana miodem pitnym. Autor zdjęć: Piotr

  Zuchwały Janik Snopek kontra upiór znad Jegocina

  Zuchwały Janik Snopek kontra upiór znad Jegocina

  Opowieść, którą zaraz przeczytacie prawi o tym jak dzielny założyciel wsi Snopki Janik Snopek, staje twarzą w twarz z upiornym wodnikiem. Dawno dawno temu, według starych ksiąg w XVI wieku, żył nad rzeczką niedaleko Jańsborka myśliwy o imieniu Janik. Rozporządzał on starą karczmą i młynem,