Facebook

Poinformuj nas

Coś się wydarzyło? Czujesz się wzburzony? Poinformuj nas o tym.

  Pokaż swoją firmę i zyskaj klientów na Piskim!

  (zrobisz to w mniej niż 30 sekund)

  Samochód uderzył w Barierki na drodze Orzysz – Ełk

  fot. OSP Orzysz

  Na odcinku drogi krajowej miedzy Orzyszem a Ełkiem, w Miejscowości Wierzbiny doszło do wypadku.

  Dnia 7 Lipca 2021 roku o godzinie 5:43 dwa zastępy straży pożarnej (OSP i WSP Orzysz) zostały zadysponowane do kolizji drogowej w miejscowości Wierzbiny. Miało to miejsce na drodze krajowej nr 16.

  Samochód osobowy uderzył w barierki oddzielające jezdnię od ciągu pieszego. W związku z kolizją na drodze wystąpiły utrudnienia w przejeździe.

  Źródło: OSP Orzysz

  Tagi:

  Autor wpisu:

  Komentarze

  Zobacz też:

  Weekend seniora z kulturą 2021 w Leśniczówce Pranie

  Weekend seniora z kulturą 2021 w Leśniczówce Pranie!

  W dniach od 1 do 3 października 2021 r. po raz ósmy w całej Polsce odbędzie się „Weekend seniora z kulturą” – akcja zainicjowana przez Ministerstwo Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu, której celem jest zachęcenie seniorów do aktywnego uczestnictwa w życiu kulturalnym. W tegorocznej edycji weźmie udział ponad 400 instytucji z całego kraju.

  Konsultacje społeczne wspólnej strategii obszaru Wielkich Jezior Mazurskich

  Zakończono prace nad aktualizacją wspólnej strategii rozwoju dla całej Krainy Wielkich Jezior Mazurskich. Projekt dokumentu jest efektem współpracy samorządów lokalnych zdeterminowanych do współpracy i promocji obszaru Wielkich Jezior Mazurskich. Sama strategia ma pomóc w sprawnej realizacji założeń rozwoju tego regionu, w szczególności korzystając ze środków Unii Europejskiej.

  Budowa stopnia wodnego w Piszu na rzece Pisie.

  Budowa stopnia wodnego w Piszu na rzece Pisie.

  W ramach budowy drogi wodnej Pisz-Warszawa ma nastąpić udowa stopnia wodnego w Piszu na rzece Pisie wraz z zapleczem technicznym. Aktualnie Antea Polska S.A. opracowuje „Wstępne studium wykonalności budowy stopnia wodnego w Piszu”.