Facebook

Poinformuj nas

Coś się wydarzyło? Czujesz się wzburzony? Poinformuj nas o tym.

[contact-form-7 id="17612"]

Pokaż swoją firmę i zyskaj klientów na Piskim!

(zrobisz to w mniej niż 30 sekund)

Strzelił Najpiękniejszą bramkę i wygrał dla Młodych Zawodników!

Strzelił Najpiękniejszą bramkę

Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej zorganizował konkurs na najpiękniejszą bramkę rundy wiosennej spośród piłkarzy występujących od okręgówki po klasę B. Wśród nominowanych był Łukasz Barański z Mazura Pisz.

Nominowana została bramka zdobyta przez Łukasza Barańskiego w Wygranym meczu z liderem grupy – Pojezierzem Prostki (5:2). To właśnie ten gol cieszył się największym uznaniem w internetowym głosowaniu. Wygraną w konkursie była statuetka oraz Voucher na 300 PLN od R-GOL.com

Zwycięską bramkę oraz przyznanie nagrody możemy obejrzeć w odcinku programu #StudioKlasa. Odcinek dostępny poniżej:

jest nie tylko zawodnikiem drużyny seniorskiej Mazura Pisz. Występuje on również w roli trenerskiej, jako szkoleniowiec grup młodzieżowych Mazura Pisz!

Okazuje się, że zwycięzca konkursu swoją nagrodę przeznaczył dla rozwoju młodych zawodników. Zakup piłki z wygranego Vouchera posłuży dalszej edukacji sportowej młodych zawodników, których trenuje. Poniżej widzimy zdjęcie od Łukasza Barańskiego wspólnie z drużyną Orlików oraz Żaków. Razem prezentują nagrody za najładniejszą bramkę na klasowych boiskach!

Trzymamy kciuki za rozwój młodych zawodników oraz za karierę trenerską Piskiego Snajpera seniorskiej drużyny Mazura Pisz.

Jednocześnie zachęcamy piski biznes do wspierania lokalnego Futbolu, zarówno w postaci drobnych gestów, finansów czy sprzętu. – Redakcja Piski.pl

Tagi:

Autor wpisu:

Komentarze

Zobacz też: