Facebook

Poinformuj nas

Coś się wydarzyło? Czujesz się wzburzony? Poinformuj nas o tym.

  Pokaż swoją firmę i zyskaj klientów na Piskim!

  (zrobisz to w mniej niż 30 sekund)

  Strzelił Najpiękniejszą bramkę i wygrał dla Młodych Zawodników!

  Strzelił Najpiękniejszą bramkę

  Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej zorganizował konkurs na najpiękniejszą bramkę rundy wiosennej spośród piłkarzy występujących od okręgówki po klasę B. Wśród nominowanych był Łukasz Barański z Mazura Pisz.

  Nominowana została bramka zdobyta przez Łukasza Barańskiego w Wygranym meczu z liderem grupy – Pojezierzem Prostki (5:2). To właśnie ten gol cieszył się największym uznaniem w internetowym głosowaniu. Wygraną w konkursie była statuetka oraz Voucher na 300 PLN od R-GOL.com

  Zwycięską bramkę oraz przyznanie nagrody możemy obejrzeć w odcinku programu #StudioKlasa. Odcinek dostępny poniżej:

  jest nie tylko zawodnikiem drużyny seniorskiej Mazura Pisz. Występuje on również w roli trenerskiej, jako szkoleniowiec grup młodzieżowych Mazura Pisz!

  Okazuje się, że zwycięzca konkursu swoją nagrodę przeznaczył dla rozwoju młodych zawodników. Zakup piłki z wygranego Vouchera posłuży dalszej edukacji sportowej młodych zawodników, których trenuje. Poniżej widzimy zdjęcie od Łukasza Barańskiego wspólnie z drużyną Orlików oraz Żaków. Razem prezentują nagrody za najładniejszą bramkę na klasowych boiskach!

  Trzymamy kciuki za rozwój młodych zawodników oraz za karierę trenerską Piskiego Snajpera seniorskiej drużyny Mazura Pisz.

  Jednocześnie zachęcamy piski biznes do wspierania lokalnego Futbolu, zarówno w postaci drobnych gestów, finansów czy sprzętu. – Redakcja Piski.pl

  Tagi:

  Autor wpisu:

  Komentarze

  Zobacz też:

  Czy wiesz co oznacza Łupkon_ My już poznaliśmy ich Sekret!

  Czy wiesz co oznacza Łupkon? My już poznaliśmy ich Sekret!

  Czy wiesz co oznacza Łupkon, a może kojarzysz wieś o nazwie Łupki? My zapoznaliśmy się bardziej w rozmowie z twórcami tegorocznego Łupkonu – Arturem Olchowym i Pawłem Bosakiem. Podzielili się z nami ciekawostkami na temat festiwalu, jego historią oraz przyszłością, która ma szanse stać się fantastyczna.

  Cadeci z PMOS Pisz na podium w Pucharze Świata we Włoszech

  Żeglarze z PMOS Pisz na podium Mistrzostw Świata we Włoszech

  W regatach zorganizowanych przez klub Fraglia Vela Riva wystartowało sześćdziesiąt załóg. Aż dwanaście spośród nich, stanowiły załogi Reprezentacji Polski. Osiem z nich to przedstawiciele klubu MKS Dwójka Warszawa, dwie załogi z klubu PMOS Pisz i dwie z MKŻ Mikołajki.

  Przetarg stanowisk handlowych na Święto Zmarłych

  Przetarg stanowisk handlowych na Święto Zmarłych

  Burmistrz Pisza ogłasza publiczne przetargi ustne nieograniczone na wydzierżawienie nieruchomości stanowiących własność Gminy Pisz. Przetarg dotyczy stanowisk na parkingu przy ul. Warszawskiej, obok cmentarza na okres od 30 października do 2 listopada 2021 r.