Facebook

Poinformuj nas

Coś się wydarzyło? Czujesz się wzburzony? Poinformuj nas o tym.

  Pokaż swoją firmę i zyskaj klientów na Piskim!

  (zrobisz to w mniej niż 30 sekund)

  Trwa Zrzutka na Mistrzostwa Świata Cadetów!

  Zrzutka na Mistrzostwa Świata

  Czwórka pasjonatów żeglarstwa z Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Piszu potrzebuje wsparcia finansowego, aby wziąć udział w Mistrzostwach Świata w klasie Cadet, które w tym roku odbędą się nad jeziorem Riva del Garda we Włoszech w dniach 25 lipca – 7 sierpnia 2021.

  Pisz będą reprezentowali:

  Krystian –  aktualny Mistrz Europy, który w zawodach ogólnopolskich plasuje się wysoko w klasyfikacji open.

  Zosia – Mistrzyni Polski 2020.

  Anastazja i Zuzia – wielokrotne medalistki na zawodach ogólnopolskich.

  Ośrodek sportowy w Piszu zapewnia żeglarzom transport w obie strony, natomiast koszty noclegów, wyżywienia,  opłaty wpisowe, zakup żagli do jednej z łódek i inne  zawodnicy muszą pokryć z własnych środków. Ośrodek sportowy szacuje, że wymienione koszta wyniosą około 6 tys. zł od osoby. To spore obciążenie dla rodzin żeglarzy, gdyż w sezonie jest wiele wyjazdów na zawody, do których rodzice dopłacają.

  W związku z trwającą epidemią SARS-CoV- 2 nie było pewności, czy mistrzostwa się odbędą, takie potwierdzenie otrzymaliśmy dopiero 1 lipca. Wydarzenie to nie zostało ujęte w kalendarzu imprez sportowych na 2021 rok, dlatego też nie udało się wcześniej zgromadzić środków na ten cel.  Ośrodek otrzyma wsparcie finansowe od lokalnych instytucji i sponsorów, ale nie pokryje to w pełni szacowanych kosztów.

  Dlatego aby Pomóc Piskim Sportowcom w udziale na Mistrzostwach Świata Cadetów możemy dołączyć się do Zrzutki na ten Cel: >LINK DO ZRZUTKI<

  Zrzutka na Mistrzostwa Świata

  Listę zawodników znajdziecie pod linkiem: >LINK<

  Ogólne informacje o wydarzeniu są dostępne na stronie organizatora: >LINK<

  Źródło: Zrzutka.pl

  Tagi:

  Autor wpisu:

  Komentarze

  Zobacz też:

  Piskie Gminy mogą stracić około 9 mln zł z kieszeni Piskich podatników

  Gminy z Powiatu Piskiego mogą stracić około 9 mln zł!

  Jesteśmy na etapie rewolucji nazywanej potocznie “Polskim Ładem”. Niesie to ze sobą szereg zmian, jedną z nich jest zmiana kwoty wolnej od podatku. Reforma opodatkowania, ma zacząć obowiązywać od początku przyszłego roku. Kwota wolna od podatku ma zostać podniesiona w górę.

  O tym jak beztroski kowal z Jagodnego skradł diabłu rogi

  O tym jak beztroski kowal z Jagodnego skradł diabłu rogi

  Przed wieloma wiekami, u schyłku XVI wieku, żył we wiosce Jagodne stary kowal Dobrogost. Syna miał jedynego spadkobiercę, o imieniu Siemowit. Z czasem większość obowiązków w kuźni przejął dziedzic, ojciec utracił już krzepkość a i w krzyżu go niemiłosiernie łupało. Na brak pracy narzekać nie mogli, dużo we wsi koni było do podkucia, a i z Jańsborka zdarzył się klient na kraty do okien czy okucia drzwiowe. Żyli sobie spokojnie na skraju osady, w domku krytym strzechą i pięknym widokiem na łąki.

  Budowa stopnia wodnego w Piszu na rzece Pisie.

  Budowa stopnia wodnego w Piszu na rzece Pisie.

  W ramach budowy drogi wodnej Pisz-Warszawa ma nastąpić udowa stopnia wodnego w Piszu na rzece Pisie wraz z zapleczem technicznym. Aktualnie Antea Polska S.A. opracowuje „Wstępne studium wykonalności budowy stopnia wodnego w Piszu”.