Facebook

Poinformuj nas

Coś się wydarzyło? Czujesz się wzburzony? Poinformuj nas o tym.

[contact-form-7 id="17612"]

Pokaż swoją firmę i zyskaj klientów na Piskim!

(zrobisz to w mniej niż 30 sekund)

Trwa Zrzutka na Mistrzostwa Świata Cadetów!

Zrzutka na Mistrzostwa Świata

Czwórka pasjonatów żeglarstwa z Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Piszu potrzebuje wsparcia finansowego, aby wziąć udział w Mistrzostwach Świata w klasie Cadet, które w tym roku odbędą się nad jeziorem Riva del Garda we Włoszech w dniach 25 lipca – 7 sierpnia 2021.

Pisz będą reprezentowali:

Krystian –  aktualny Mistrz Europy, który w zawodach ogólnopolskich plasuje się wysoko w klasyfikacji open.

Zosia – Mistrzyni Polski 2020.

Anastazja i Zuzia – wielokrotne medalistki na zawodach ogólnopolskich.

Ośrodek sportowy w Piszu zapewnia żeglarzom transport w obie strony, natomiast koszty noclegów, wyżywienia,  opłaty wpisowe, zakup żagli do jednej z łódek i inne  zawodnicy muszą pokryć z własnych środków. Ośrodek sportowy szacuje, że wymienione koszta wyniosą około 6 tys. zł od osoby. To spore obciążenie dla rodzin żeglarzy, gdyż w sezonie jest wiele wyjazdów na zawody, do których rodzice dopłacają.

W związku z trwającą epidemią SARS-CoV- 2 nie było pewności, czy mistrzostwa się odbędą, takie potwierdzenie otrzymaliśmy dopiero 1 lipca. Wydarzenie to nie zostało ujęte w kalendarzu imprez sportowych na 2021 rok, dlatego też nie udało się wcześniej zgromadzić środków na ten cel.  Ośrodek otrzyma wsparcie finansowe od lokalnych instytucji i sponsorów, ale nie pokryje to w pełni szacowanych kosztów.

Dlatego aby Pomóc Piskim Sportowcom w udziale na Mistrzostwach Świata Cadetów możemy dołączyć się do Zrzutki na ten Cel: >LINK DO ZRZUTKI<

Zrzutka na Mistrzostwa Świata

Listę zawodników znajdziecie pod linkiem: >LINK<

Ogólne informacje o wydarzeniu są dostępne na stronie organizatora: >LINK<

Źródło: Zrzutka.pl

Tagi:

Autor wpisu:

Komentarze

Zobacz też: