Facebook

Poinformuj nas

Coś się wydarzyło? Czujesz się wzburzony? Poinformuj nas o tym.

[contact-form-7 id="17612"]

Pokaż swoją firmę i zyskaj klientów na Piskim!

(zrobisz to w mniej niż 30 sekund)

Weekend seniora z kulturą 2021 w Leśniczówce Pranie!

Weekend seniora z kulturą 2021 w Leśniczówce Pranie

W dniach od 1 do 3 października 2021 r. po raz ósmy w całej Polsce odbędzie się „Weekend seniora z kulturą” – akcja zainicjowana przez Ministerstwo Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu, której celem jest zachęcenie seniorów do aktywnego uczestnictwa w życiu kulturalnym. W tegorocznej edycji weźmie udział ponad 400 instytucji z całego kraju.

Dzięki akcji seniorzy będą mieli okazję dowiedzieć się i zobaczyć, jak wiele do zaoferowania mają działające w ich okolicy placówki kultury. Wśród bezpłatnych lub płatnych symboliczną złotówkę propozycji są m.in. oprowadzania po muzeach, spacery tematyczne, wystawy, spektakle, projekcje filmów, koncerty, warsztaty, spotkania autorskie, prelekcje, a nawet zajęcia gimnastyczne i taneczne oraz podróże w świecie wirtualnym.

Więcej informacji na temat Weekend seniora z kulturą 2021 znajdziecie na stronie internetowej Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, w tym dostępne miejsca wraz z harmonogramem : <TUTAJ>.

Do akcji “Weekend seniora z kulturą” przyłączyło się Muzeum K. I. Gałczyńskiego w Praniu, znajdujące się nad Jeziorem Nidzkim w środku Puszczy Piskiej.

Muzeum Leśniczówka Pranie zaprasza osoby powyżej 60 roku życia do bezpłatnego zwiedzania muzeum w dniach 2-3 października w godzinach 9:30-17:00.

Źródło: UM Ruciane-Nida, Leśniczówka Pranie, fot. @lesniczowkapranie, gov.pl

Tagi:

Autor wpisu:

Komentarze

Zobacz też: