Pokaż swoją firmę i zyskaj klientów na Piskim!

(zrobisz to w mniej niż 30 sekund)

Wygrali w osłabieniu! 4:0 Mazura Pisz z czerwoną kartką

4_0 Mazura Pisz z czerwoną kartką

Rozpoczęcie sezonu piłkarskiego 2021/22 w wykonaniu Mazura Pisz już za nami. Drużyna Seniorów otworzyła sezon piłkarski meczem Rundy wstępnej Wojewódzkiego Pucharu Polski. Rywalem była drużyna tuż “zza miedzy”, czyli MKS Ruciane Nida.

Seniorzy KS Mazur Pisz już od 13 minuty grali mecz w osłabieniu. Czerwoną kartkę otrzymał debiutujący bramkarz Paweł Skrajny.

Ostatecznie kończąc mecz ze zwycięskim wynikiem 4:0 i pokonując na własnym stadionie MKS Ruciane-Nida.

Dzięki zwycięstwu z “sąsiadem” Seniorzy KS Mazur Pisz meldują się w I rundzie Wojewódzkiego Pucharu Polski w której przeciwnikiem będzie drużyna Rona 03 Ełk!

Pomeczowa wypowiedź trenera Sebastiana Poświaty:

Odnosząc się do czerwonej kartki pokazanej Pawłowi można powiedzieć tylko tyle w pełni zasłużona decyzja sędziego. Nasz bramkarz ruszył poza pole karne w celu przerwania akcji przeciwników, niestety pierwszy do piłki dobiegł napastnik MKS. Pawłowi nie pozostało nic innego, musiał sfaulować, by ratować drużynę przed stratą gola. Jestem dumny z chłopaków. Grając w dziesiątkę przez całe spotkanie osiągnęliśmy naprawdę przyzwoity wynik. Uważam, że dobrze weszliśmy w nowy sezon. Wynik bardzo nas cieszy, ale nie mamy zamiaru się „podpalać. Mamy nad czym pracować na treningach ale nie mogę i nie zamierzam o tym mówić. Nie chcę pomagać przeciwnikom.

Skład Mazura Pisz w tym spotkaniu:

P/Skrajny – A. Obrycki(C), S.Poświata, K.Wojtowicz, P.Owczarczyk – E.Szulęcki, R.Ptak, M.Okurowski, P.Żbikowski – M.Mąka, Ł.Barański

Przebieg spotkania Mazura Pisz z MKS Ruciane-Nida:

14 min – P.Skrajny🟥

15 min – M.Okurowski <—> K.Korwek(BR)

28 min – ŻBIKOWSKI ⚽

30 min – R.Ptak <—> M.Sokołowski

40 min – MĄKA ⚽

46 min – P.Żbikowski <—> D.Chmielewski

50 min – WOJTOWICZ🟨

55 min – POŚWIATA🟨

55 min – P.Owczarczyk <—> K.Wiśniewski

57 min – OBRYCKI🟨

61 min – K.Wojtowicz <—> K.Antosiewicz

67 min – E.Szulęcki <—> P.Kowalczyk

69 min – SOKOŁOWSKI ⚽

79 min – M.Mąka <—> N.Choiński

85 min – CHMIELEWSKI ⚽

89min – Potaś (MKS)🟨