Facebook

Poinformuj nas

Coś się wydarzyło? Czujesz się wzburzony? Poinformuj nas o tym.

  Pokaż swoją firmę i zyskaj klientów na Piskim!

  (zrobisz to w mniej niż 30 sekund)

  Zapraszamy na Zielony Targ w Karwiku!

  Zapraszamy na Zielony Targ w Karwiku

  Odbył się pierwszy Zielony Targ w Karwiku! W Sobotę 10 lipca 2021r. przy Świetlicy wiejskiej w Karwiku pojawili się mieszkańcy Karwika, turyści, oraz goście i mieszkańcy Powiatu Piskiego. Ale to nie koniec, wydarzenie będzie się odbywać co dwa tygodnie.

  Mazurskie Centrum Aktywności Lokalnej Karwik, Koło Gospodyń Wiejskich w Karwiku oraz Stowarzyszenie Adelfi wspierają wiedzę o zdrowym odżywianiu, edukują o jakości produktów i promują zdrową Mazurską Kuchnię. Swoje wydarzenie w Karwiku promują hasłami #TwojaZdrowaAlternatywa oraz #zGospodarstwaNaTalerz.

  Na Targu przy Świetlicy wiejskiej w Karwiku dostępne były regionalne produkty, ekologiczna żywność i rękodzieło od lokalnych rolników oraz osób, które wytwarzają takie produkty w domu.

  Dobra wiadomość jest taka, że Targ będzie odbywał się co 2 tygodnie! Szansę na zakup regionalnych produktów, eko żywności i rękodzieła będziemy mieć w Soboty, między godziną 9:00, a 12:00.

  Zapraszamy do odwiedzenia Zielonego Targu! Najbliższa okazja już w sobotę 24 lipca w godz. 9:00 – 12:00, plac przy Świetlicy wiejskiej w Karwiku. Jeżeli nie chcesz przegapić następnej okazji, to Wydarzenie znajdziesz również w kalendarzu Wydarzeń na Piski.pl

  Zobacz jak wyglądał Zielony Targ w Karwiku i do zobaczenia na Kolejnym!

  fot. Mazurskie Centrum Aktywności Lokalnej Karwik

  Tagi:

  Autor wpisu:

  Komentarze

  Zobacz też:

  Przetarg stanowisk handlowych na Święto Zmarłych

  Przetarg stanowisk handlowych na Święto Zmarłych

  Burmistrz Pisza ogłasza publiczne przetargi ustne nieograniczone na wydzierżawienie nieruchomości stanowiących własność Gminy Pisz. Przetarg dotyczy stanowisk na parkingu przy ul. Warszawskiej, obok cmentarza na okres od 30 października do 2 listopada 2021 r.

  Weekend seniora z kulturą 2021 w Leśniczówce Pranie

  Weekend seniora z kulturą 2021 w Leśniczówce Pranie!

  W dniach od 1 do 3 października 2021 r. po raz ósmy w całej Polsce odbędzie się „Weekend seniora z kulturą” – akcja zainicjowana przez Ministerstwo Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu, której celem jest zachęcenie seniorów do aktywnego uczestnictwa w życiu kulturalnym. W tegorocznej edycji weźmie udział ponad 400 instytucji z całego kraju.

  Budowa stopnia wodnego w Piszu na rzece Pisie.

  Budowa stopnia wodnego w Piszu na rzece Pisie.

  W ramach budowy drogi wodnej Pisz-Warszawa ma nastąpić udowa stopnia wodnego w Piszu na rzece Pisie wraz z zapleczem technicznym. Aktualnie Antea Polska S.A. opracowuje „Wstępne studium wykonalności budowy stopnia wodnego w Piszu”.