Facebook

Poinformuj nas

Coś się wydarzyło? Czujesz się wzburzony? Poinformuj nas o tym.

[contact-form-7 id="17612"]

Pokaż swoją firmę i zyskaj klientów na Piskim!

(zrobisz to w mniej niż 30 sekund)

Zapraszamy na Zielony Targ w Karwiku!

Zapraszamy na Zielony Targ w Karwiku

Odbył się pierwszy Zielony Targ w Karwiku! W Sobotę 10 lipca 2021r. przy Świetlicy wiejskiej w Karwiku pojawili się mieszkańcy Karwika, turyści, oraz goście i mieszkańcy Powiatu Piskiego. Ale to nie koniec, wydarzenie będzie się odbywać co dwa tygodnie.

Mazurskie Centrum Aktywności Lokalnej Karwik, Koło Gospodyń Wiejskich w Karwiku oraz Stowarzyszenie Adelfi wspierają wiedzę o zdrowym odżywianiu, edukują o jakości produktów i promują zdrową Mazurską Kuchnię. Swoje wydarzenie w Karwiku promują hasłami #TwojaZdrowaAlternatywa oraz #zGospodarstwaNaTalerz.

Na Targu przy Świetlicy wiejskiej w Karwiku dostępne były regionalne produkty, ekologiczna żywność i rękodzieło od lokalnych rolników oraz osób, które wytwarzają takie produkty w domu.

Dobra wiadomość jest taka, że Targ będzie odbywał się co 2 tygodnie! Szansę na zakup regionalnych produktów, eko żywności i rękodzieła będziemy mieć w Soboty, między godziną 9:00, a 12:00.

Zapraszamy do odwiedzenia Zielonego Targu! Najbliższa okazja już w sobotę 24 lipca w godz. 9:00 – 12:00, plac przy Świetlicy wiejskiej w Karwiku. Jeżeli nie chcesz przegapić następnej okazji, to Wydarzenie znajdziesz również w kalendarzu Wydarzeń na Piski.pl

Zobacz jak wyglądał Zielony Targ w Karwiku i do zobaczenia na Kolejnym!

fot. Mazurskie Centrum Aktywności Lokalnej Karwik

Tagi:

Autor wpisu:

Komentarze

Zobacz też: